bugün benim doğum günüm

öncelikle 17 agustos depreminde yakınlarını kaybedenlere sabır diliyorum.

son 20 senedir hafif bir buruklukla doğum günümü kutluyorum. bu yaşın özel olduğuna inanıyorum ve duyuruyu açmış bulundum. istediğinizi yazabilirsiniz.

dinozorlar kulubüne giriş yaptım artık.

30.

zorunlu edit: dinozor kulubünü latife olsun diye şeyettiydim.

30lar kulübüne hoş geldin.
Umarın hayatının bundan sonraki kısmında hep güzel anılar biriktirir güzel günler yaşarsın

  • gazozailacatmauzmani  (17.08.19 01:56:24)
doğum günü kutlu olsun

  • dafuq  (17.08.19 02:08:42)
doğum günün kutlu olsun. da 1. dinOzor, 2. yav niye 30 yaş üstüne dinozor dedin yaaa? (acaba seni düzeltmek ukalalığında bulunduğum için olabilir mi? :D ) neyse, sen bana aldırma, yeni yaşını gönlünce yaşa. hayatta olmayanlar için tabi ki buruk olunur ve üzülünür, ama emin ol, hiçbir ölü kendisi yüzünden üzülünmesini istemez. en azından ben istemezdim. zaten sırf o yüzden intihar etmiyorum XD yoksa 34'üme yaklaşırken çok sebebim var intihar için. neyse yav, rakıyı çıkarayım şuradan ;))

  • pasp  (17.08.19 03:51:17)
dinazoru geç. insan yaşlandığı için değil, ömrü boşa geçtiği için üzülür. yaşlanmak sıkıntı değil. ömrün içi boş mu dolu mu o önemli.

  • luluki  (17.08.19 06:54:50)
Dinozorlar kulübü demesen iyiydi :/
İyi ki doğdun nice mutlu yaşlara :)

  • benbirbenibulup  (17.08.19 10:22:08)
su sicak mi?
umarim cok guzel zamanlar gecirirsin yeni yaslarinda.

  • sparkle kiddle  (17.08.19 10:24:28)
tebrikler, 30lara girdiğim sene zordu benim için. umarım senin için kolay olur.
dinazor falan olmuyorsun bu arada; saçmalama

  • sameidiot solo  (17.08.19 10:29:11)
kutlu mutlu olsun! dinazor falan olunmuyor, harika yaşlar bence :)

  • saveur  (17.08.19 10:36:56)
mutlu yıllar :)
çok yaşlanmışsın, neredeyse yolun yarısına yaklaşmışsın :/

  • pati  (17.08.19 11:19:54)
dogum gununu kutluyorum. huzurlu, mutlu, bol kazancli ve saglikli yillar diliyorum.

iyi ki dogdun:)
  • Leonardo~Da~Vinci  (17.08.19 11:37:05)
Doğumgünün kutlu mutlu olsun ey sevgili aslan burcu @false pretension.

Ama dikkat et yaşını Casio (çakma Cadio değil) hesap makinasıyla bir daha hesapla. Hatta kesin sonuç içün excel'de gün gün hesapla. Cidden 30 musun yoksa 29 bitti 30 dan gün mü almaya başladın? Ehehehe
  • gulbatur birinci sahbatur sondan geliyor  (17.08.19 11:47:23)
Doğum günün kutlu olsun :)
Dinozorlar kulübüne ayakbastı parası olarak bize birşeyler ısmarlaman lazım :)

  • ismira007  (17.08.19 12:30:16)