Iyi niyetli olarak eski sevgiliyi aramak

Sadece muhabbetine soruyorum. Olay şu;

Sevgilimin 2 yıl fln beraber yaşadığı kız ayrıldıktan 1 yıl sonra evlenip eş durumu ile başka bir şehre gidiyor. Sonra şans eseri 6 ay önce eş tayininden yine bizim olduğumuz şehre geliyorlar. Herşey iyi güzel.

Biz tatilde iken bu kız sevgilimi arayıp spor hakkında birsey soruyor. Sorduğu şey, uzun zamandır spor yaptığı vücudunun istediği sekle girdiği ancak daha fazla ilerlemediği. Şimdi ne yapabilirim daha fazla ilerlemek için diyor? Benim ki de fikir veriyor. Geçen basit bir diyalog da naber nasılsın nerdesin tatildeyim tek mi gittin vs.

Şimdi bu kızın eşi aile hekimi doktor. Ben sevgilime dedim ki kız iyi niyetli bile olsa eşi duysa hoş karşılamaz. Buna katıldı. Iyi güzel.

Peki sizce bu kızın tamamen iyi niyetle başka kimseyi bulamadığı için erkek arkadaşımı aramış olma ihtimali mi yüksek bizim gibi minnacık bir cevrede sevgili yaptığını duyup araması mi? Teşekkürler.

İyi niyetli değil horoz ölür gözü çöplükte kalır misali. Eğer sevgili olduğunuzu öğrendikten sonra aradıysa kendince geride bıraktıklarını yoklamak istemiş olabilir. Hatta bunu kendi bile fark etmeden dürtüsel olarak yapmış da olabilir.

  • eylul  (16.08.19 21:38:47)
İyi niyet taşımaz, Şahsen son kişi bile olsa aranmaz

  • gazozailacatmauzmani  (16.08.19 21:40:32)
Bu diyaloğu iyi niyetle karşıladıysan helal olsun sana:)))
Sevgilin saf olabilir iyiniyetli olabilir ama onu arayan diişi kişinin iyi niyetli olma ihtimali yüzde sıfır

  • ikikerekac  (16.08.19 21:41:11)
Hata seninkinde. Direk ayrılmalısın.

  • valentinov  (16.08.19 21:41:49)
eski yeşilçam filmlerinde var böyle toz pembe dünyalar

  • kelepir  (16.08.19 21:43:26)
Vucudum sekle girdi diyor, bomba gibiyim diyor. Salmadim diyor.

Saka la saka oylesine aramistir tabi ki.
  • brkylmz  (16.08.19 21:49:54)
Normal falan gelmedi bana

  • kisa  (16.08.19 21:52:05)
Normal

  • westblack  (16.08.19 21:55:05)
İyi niyetli olarak eski sevgiliyi aramak mı? Asdsdsd Ayy bir gülme geldi.

  • bitchesaintshit  (16.08.19 22:00:58)
Nasıl bi iyiniyet bulcaz burda ben anlamadım, vücudum istediğim şekle girdi demesinde mi iyiniyet, dünyada online veya yüz yüze ücretsiz/ücretli hizmet veren binlerce antrenör/danışman varken eski sevgilisine sormasında mı iyiniyet, seni yoksayar gibi o telefonu açıp her şey çok normalmiş gibi cevap verip muhabbet eden sevgilinde mi iyiniyet?
404 not found
Sorry
  • megalomaniac  (16.08.19 22:07:57)
Kotu ihtimal cok daha yuksek.
Adam personal trainer falan değilse.

  • stavro  (16.08.19 22:16:11)
iyi ya da kötü niyetli olarak değil de birlikte oldukları sürede spor yapan tiplerse spor muhabbeti geçmiştir. gerçekten bunu düşündükten sonra aklına ilk gelen kişi o olabilir ve sorunca da ayıp olmasın diye small talk yapılmış olabilir. bence ciddiye almamak lazım.

sevgili yaptığını duymuşsa da kaynağını doğrulamak istemiş olabilir, bu kötü bir şey mi? küçük dedikodular işte :)
  • sonsuz  (16.08.19 22:46:36)
Vücudunun istediği şekle girdiği ancak daha fazla ilerleyemediği gerekçesiyle eski sevgiliyi aramak? Spor hocası olsa bile aranmaz. Hiç iyi niyetli gelmedi.

  • asteriks  (16.08.19 22:53:59)
Bunda iyi niyet bulan ve normal gören insan anormaldir.

Taş gibi oldum, bi bak demiş işte. Ne biçim insanlar var ya. Seninkinde de var biraz.
  • Delay Fuze  (16.08.19 23:21:15)
biz de evliyiz ama eski sevgililerimize vücüdumuz hakkında arayıp danışmıyoruz. bu duruma sevgilin baskın birşekilde “normal askım yaa bi art niyet yok kii” diye savunma mekanizması uyguluyorsa aldanma sakın onun da içi kıpırdanıyor demektir. evlilik sorumluluk gerektiren bir müessesedir. bunu yapan kadının kocasının yerinde olmak sanırım kimse istemezdi. ha ben isterim ne var diyen genişlere de bişey diyemem.

  • bugisme  (17.08.19 09:04:13)