dışarıda üzerinize çıkan tipler

toplu taşımadan alışkınız da bazen alışveriş yaparken bile oluyor böyle şeyler. misal bugün şarküteri reyonunda beklemedeydim, birden arkadan biri bana çarptı, döndüm baktım yaşlı herifin teki üzerime çıkma/ittirme suretiyle kendine yol açarak geçme daracık yerden geçme peşinde. daha fenası amca fortçu bile olabilir zira boş yerden de geçebilir, üstelik ortalıkta kimse de yok yani geçemeyeceğini bile bile benim yeri zorlaması bir hayli tuhaf (erkeğim gerçi). hani şimdi adam yaşlı, vitaminsiz görüntülü ve epey gariban giyimli, bağırsan üzerine yürüsen belki krize girip ölüp gidecek sonra al başına belayı ama insan sinir oluyor. siz bu durumlarda ne yapıyorsunuz?

Sırf bu yüzden sakin yerler tercih ediyorum, kalabalıklardan daralıyorum. Hatta biri bana çarptıkça sürekli “milyonlarca metrekarelik dünyada iki insan nasıl aynı çeyrek metrekarelik alanda buluşabiliyor” diye düşünüp şaşırıyorum.

  • Kahir ekseriyet  (14.08.19 17:13:24)
Nabıyon la yarraam der gibi bakıyorum

  • Delay Fuze  (14.08.19 17:15:44)
bence en tehlikeli olanlar o amcalar... minibüs tranvay vs gibi yerlerde ısırgan otu gibi biti veriyorlar

  • pazarlamacı  (14.08.19 17:25:58)
Günün birinde sinir krizi geçirirsem bu nezaketsiz ayılar yüzünden olacak. Git gide sayıları artıyor bir de. Zamanla onlara benzeyeceğim diye korkuyorum çünkü bazen bana ayı gibi çarpanlara dirsek ya da omuz atıyorum :(

  • ma ya  (14.08.19 17:27:58)
Uyariyorum / rahatsiz oldugumu duyacagi sekilde cogu zaman agresif bir uslupla dile getiriyorum.

  • nax  (14.08.19 17:30:57)
amca fordçu olabilir cinsel tacizlerde 60 yaş üzerinin hatırı sayılır şekilde yüzdesi yüksek. hiçte masum arama rahatsız ettiyse bağır, bağırmazsan tepene çıkıyorlar.

  • mikahakkinen  (14.08.19 19:16:29)