kalabalik yere gidip tatil yapmaktan nasil keyif aliyor insanlar

malumunuz bayramlarda, haftasonlarinda millet kendini beachlere, adalara falan atiyor. ben dolulukla ilgili fotolara bakarken bile bi tuhaf oluyorum. cok tuhaf geliyor. giden var mi boyle yerlere?

Hee insanın kişiliği farklı, bazen tatilde kalabalıklar içinde kaybolmak ve öyle eğlenmek isteyebiliyorsun.

  • roket adam  (12.08.19 11:07:40)
çünkü fly inn de story çekmenin bir misyonu var. bazıları yalnızca bunun için yaşıyor. swarm'ın popüler olduğu zamanlarda starbucks'un önünden geçerken check-in yapan tiplerin ardılları diyebiliriz. sosyal medyanın hayatın her aşamasına dair empoze ettiği belirli kalıplar var. şurada şöyle yapmalısın. şu olay karşısında şu tepkiyi göstermelisin vs. toplumun, özellikle kadın bireylerin çoğunluğu bu yönlendirmenin esiri olarak yaşamakta.

  • honore de balzac  (12.08.19 11:10:12)
birçok insan kalabalık diye gidiyor, sebebini ben de bilmiyorum

  • cedex  (12.08.19 11:19:03)
Kesinlikle benimde merak ettiğim durum.

  • kleider  (12.08.19 15:47:03)
Ben de anlam veremiyorum. Tatil icin tenha yerleri secmemi ya da yillik izne ayrilip evde kafa dinlicem, dizi, kitap fln dememi cok garip bulanlar var. Bazilari toplum ve tabii ki sosyal medya dayatmasiyla normal olanin o tur bi tatil olduguna inaniyolar. Bi de aslinda istemedikleri halde sirf bunun icin yasayanlar oldugunu dusunuyorum. Cunku fotograf koymalilar... ben de ordaydim, ben eglenceliyim, benim oraya verecek param var, ben cok sosyalim beni de araniza alin nolur bagrislari biraz da

  • Flipsflops  (12.08.19 19:29:37)
haftasonunu avm'de hafta icini gunde 2-3 saat trafikte cope atan insanlarla ayni iste. yaygin bir sey.

  • hot potato  (12.08.19 19:44:46 ~ 19:45:08)
Ben de insan olmayan yerde keyif alamiyorum. Dervis miyim aq niye inzivaya çekileyim.

  • stavro  (12.08.19 20:08:42 ~ 20:09:59)
adım atılmayacak kalabalıktaki yerleri kastetmiştim. yani hiç insan olmaması yada çok tenha olması da iyi değil.

  • mayeskuel  (13.08.19 00:37:06)