vw polo ön silecek

selamlar polocular,

aracınıza hangi marka ön silecekten aldınız? şansımı denemek istedim. 25-120 tl arası ürün skalası var. kararsız kaldım.

yeni silecek alan arkadaşlar da "ben şu marka aldım iyi/kötü çıktı, sen de kendi aracına göre bak/bakma istersen" derse çok sevinirim.

teşekkürler.

edit: inwells aldım mutluyum.

takip ++

ben de alacağım güzel tavsiye varsa değerlendirelim. Sileceği kendimizin takması çok zor değildir diye tahmin ediyorum daha önce hiç değiştirmedim.
  • ayin yazari  (05.08.19 10:35:30)
Lastik kalitesi onemli, baska marka aracimda bosch kullaniyorum. 10 numara performansi var.

  • c1b2k3  (05.08.19 10:35:41)
polo olarak değil de genel olarak şöyle cevap vereyim. en iyi silecek bile bir kış sezonunda bozuluyor. bu yüzden ben en ucuzunu alıp bir sezon sonra değiştiriyorum.

  • eeb  (05.08.19 11:11:57)
Polocu değilim ama VAG grubundan başka bir araca sahibim. Aracın üzerindeki orijinal silecekler artık çok ses yapınca değiştirdim. www.sileceksepeti.com'dan inwells marka aldım. Neredeyse Bosch aeortwin'in yarı fiyatından ucuza geldi. Çok güzel temizliyor ve hiç ses yapmıyor. Sonuçta bunlar plastik ve zamanla dışarıda güneşte vs sertleşiyor. O yüzden Bosch'a o kadar para verme taraftarı değilim.

  • Dr_Stat  (05.08.19 11:17:30)
Ben kendi arabama Bosch marka almıştım. Baya güzeldi.

  • himmet dayi  (05.08.19 11:29:25)
polo'ya bosch almistim guzel ama orjinali gibi degil malesef. ince cizgiler birakiyor. yikamadan sonra lastigi iyice temizlesem dahi ayni performans. kotu diyemem. normal bi kullanici belki farketmez bu dedigimi. onun disinda her seyi iyi.

  • flowski  (05.08.19 11:29:34)
1 sene önce ön ve arka swf aldım ve şimdilik mutlu bi birlikteliğimiz var.

  • johnnie w lker  (05.08.19 11:30:29)
rbw marka vardı, taktığım saniyede pişman oldum. ben de bunu ekleyeyim. vik vik ses çıkarıyordu silerken. şimdi bir sene oldu, ortasında bikaç yer yamuldu. sileceği çalıştırmıyorum ki cam kirlenmesin.

evet araştırmalarıma göre,
. inwells bir sene dayanıyor, sonra çöküş.
. bosch çok pahalı. seven de var sevmeyen de. bosch un da çeşidi var bu arada aerotwin ve aeroeco. aralarında 50 tl fark var. hangisi?
. bi videoda izledim. amca diyor ki silikon olmalı ve alkolle temizlemelisiniz. bunlardan hangisi silikon? var mı türkiye'de öyle bir şey?

her sene silecek almak istemiyorum ya. yeteeer :(
  • allineed  (05.08.19 11:49:53)
MkI Octavia vardı üzerinde Valeo ile gelmişti. Şimdi MkII Octavia var Bosch ile geldi. Ömrü dolunca gittim Valeo aldım. Bosch'un iki katı fiyatı ama hem daha dayanıklı hem daha iyi siliyor.

Valeo ftw!
  • heritage  (05.08.19 12:31:01)
fiyatlara bakınca her sene silecek almaya karar verdim. teşekkürler.

konu kilit :(
  • allineed  (05.08.19 13:26:03)
En iyisi 2 sene. En kötüsü 1 sene gidiyor gerisinibsen hesapla. Ben aldım 5 yıldır kullanıyorum diyen adam arabadan anlamıyordur onları dinleme.

  • paudi  (05.08.19 14:09:56)