istanbul antalya - kiralik arabayla?

11'i aksam sabihaya iniyoruz 9-10 gibi. antalya'ya gitmek istiyoruz 3 gunlugune. bir yandan denizli filan da ziyaret edilmek isteniyor.

araba kiralamak bana cok mantiksiz geliyor ama antalya'ya gidince yine kiralamamiz lazim. bu durumda biraz daha akla yatiyor gibi

ama bayram mayram diyorum, sonra bayramda yollar bos oluyor, donusunde dolu oluyor diye geliyor aklima.

bi fikir verin.

ucaklar 600 lira/kisi filan gidis donus. iki kisiyiz.

Mantiksiz tabii ki. Atlayın ucaga, Antalya da kiralarsiniz indiginizde. İstanbul'dan Antalya'ya kadar araba kullanip hosafiniz cikacak. Toplamda 1 gun yolda gececek. Zaten yakit parasi vereceksiniz, bilet masrsfindan yirtma durumu da yok komple. Donuste hayvan gibi trafik olacak x2 yorulacaksiniz.
Ben olsam hic bulasmazdim.

  • stavro  (04.08.19 23:21:18)
@stavro +1
İlla denizliye uğramak istiyosanız, Antalya’dan araba kiralayıp denizliye 1 gün gidip gelirsiniz.

  • megalomaniac  (04.08.19 23:25:02)
sadece denizli degil aslinda. birkac tane pin var rota uzerinde.

bilet 90 euro kisi basi (180)
istedigimiz araba 150 euro. araba dizel kompakt. yani ucakla da gitsek araba kiralayacagimiz icin karli cikmak gibi bi gayretimiz yok aslinda.

ama bana zaten mantiksiz geliyordu. fikrimi dogrulatmak istedim.

dolayisiyla, tesekkurler
  • supergirl  (04.08.19 23:39:31)