Yeni tinder vakası

Dün biraz konuşmuştuk burdan. Tinder den kızla eşleşiyoeum ama devamı gelmiyor diye. Neyse dün geldi işte devamı. Öğlen Bi yerde buluşalım dedik. Öncesinde fotoğraflarını gördüm. Yüz güzelliği mükemmel. Gözleri mavi yeşil her fotoğrafta farklı çıkıyor. Kıza neredeyse aşık olucam. Öğlen oldu gittim cafeye kız Bi geldi. Boy 1.50 filan. Bende tam tersi 185.kalktım ayağa ayağım kadar neredeyse. Oturduk bir şey de diyemedim. Haliyle soğuk davrandım ve Çok sohbet etmeden çay içip kalktık. Eve gelir gelmez eşleşmeyi kaldırayım dedim baktım o benden önce kaldırmış. İnstagram aynı şekilde. Çok mu ayıp ettim ben buna şimdi? Planlar cafede sonra daha farklıydı çünkü.

bence sen tinder'ın #zurna user'ısın. boş ver çok şey yapma.

  • bisorumvargaliba  (31.07.19 01:54:47)
Emin olmadan buluşma. Foto iste fiziği gör önce. Aynısı çok defa başıma geldi. Baktın ki beğenmiyosun o zaman muhabbeti kısa kesip kalk.

Bir de zaten tinder gibi ortamlardaki kadınlar kendine bakmıyor. Kendine bakan kadın o ortama düşmez
  • horowitz  (31.07.19 02:00:14 ~ 04:08:43)
bu konularda yenisin herhalde, öyle kolay yanılgıya düşmek normal. zaten o fotolar binbir özenle çekilip o imajı yaratmak için konuluyor. sen 180lik kız bekliyordun herhalde:)

  • hayley williams ile evlenecek genc  (31.07.19 02:20:04)
Online dating'e hosgeldin guzel kardesim.

Boyle bir sey bana da oldu, fotolara baktim o ne guzel kadinsi, bir bulustuk kiz ayi gibi. Bir de hesabi odemistim, salakliga bakar misin.

Olur boyle kanka. Tinder'da istisnasiz herkes guzel zaten. Anlam veremiyor insan.
  • baldur2  (31.07.19 02:36:11)
biraz sığ mıyız? ben de tinderın ekmeğini çok yedim ama şansıma hatunlarla saatlerce muhabbet edebiliyor playlistime yeni şarkılar ekleyebiliyordum.

  • guitarissimo  (31.07.19 05:13:25)
pirelliler alınmış :)

olur öyle, ben de sözlük ya da buradan (tam hatırlamıyor ben) biriyle fotoğraf alışverişinde bulundum, kızda kafam kadar meme var, vücut harika. görüştük, 1.50 ve obez. nasıl bir açıyla çektin, bilim dünyası hayretler içerisinde. tinder sonuçta, iyi yapmışsın. bir dahaki sefer boyunu tahmin edebileceğin bir şeyin yanında fotoğraf çeksin. masa sandalye vs.
  • Jesus Christ  (31.07.19 08:03:58)
Kizin savunulacak bir Yani yok ki. Karsindakini bildigin kandirmak bu. Olmadigin gibi gozukuyorsan yalancisindir. Bu muamele de mustehaktir.

  • baldur2  (31.07.19 08:06:24)
ufak bir bilgi de ben ekleyeyim. profil fotosu yukarıdan/tepeden çekilmiş kızdan koşarak uzaklaşın.

  • orijinal nick bulamadim  (31.07.19 09:18:10)
ne ayıbı edeceksin ya takılma, hemen bir sonrakine geç, devam.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (31.07.19 09:24:10)
yani begenmediysen yaptigin gayet normal. bu davranisini begenmediyse kizin yaptigi da gayet normal. kiz sana uzun oldugunu falan mi ima etti ki? yani oyle bir durum yoksa. olay bu zaten. fotodan muhabbetten begenip bir de yuzyuze bulusmak. olmayinca da yaptiginiz gayet normal yani. oteki turlu neden hem siz hem o istemediginiz bir durumda bulunasiniz ki.

  • tanaka  (31.07.19 10:49:59)
Sanırım 18 yaşına yeni girdin ve daha dün bu işlere başladın. Başka açıklaması olamaz çünkü şu dediklerinin.

  • contraparal  (31.07.19 15:19:45)
Adamların ne güzel dertleri var...

"Buluştuğum kız çok güzel ama boyu 1.5m çıktı, ben de topukladım derhal"
  • Psycho Mantis  (31.07.19 16:56:58)
Tinderde yeniyim gerçekten. İlk kez buluştum biri ile. Ayaklarım birelli falan değil kız baya kısaydı sadece. Minyon değil bildiğimiz kısa yani.

  • Baran27m  (31.07.19 18:17:46)