Vetrigo için doktor tavsiye

2 hafta kadar önce baş dönmesi atakları ile en yakın KBB nin bulunduğu hastaneye gittim ve misler gibi bir Pozisyonel Vertigo (sanırım adı bu) sahibi olduğumu öğrendim. manevra ile kristaller yerine oturtuldu ve düzenli olarak Betaserc kullanıyorum.Ufak ve şiddetsiz de olsa baş dönmelerim devam etmekte. Biraz da evham yaptım ve başka bir doktora da göstermek istiyorum.Sizlere sorum ise İstanbulda bu hastalıkla ilgilenen tavsiye edebileceğiniz doktor veya hastane var mıdır.

E anlattıklarına bakılırsa böyle bir şey yapmana gerek yok. Boşuna ülkenin zamanını ve parasını boşa harcama.

  • doxanikee  (29.07.19 19:32:01)
Tedavi doğru teşhis doğru manevra da sonuç vermiş. Endişe etmeniz normal hasta olan sizsiniz ama bence de boşuna gitmeyin.

  • Trene çelme atan adam  (29.07.19 19:39:09)
evet tam adi benign pozisyonel paroksizmal vertigo. taniniz konmus tedavisi -manevra ve bazen semptoma yonelik ilac- baslanmis daha niye bir doktora daha gitme ihtiyaci duyuyorsunuz ki? bazi ciddi hastaliklarda tedavi acisindan danismak yararlidir ama yanlis anlamayin vertigo yani. herhangi bir kbb uzmani bu taniyi koymak icin gayet yeterlidir ve birkac bin tane gormustur zaten.

  • ta leukippos  (29.07.19 21:33:51)