Uctum

Vallahi uctum. Korktum, urktum, arada niye bindim dedim, sallanırken hatim indirdim ama uçtum. Hem de ilaç içmeden :) As bayrakları as as. Artık bu günü tüm Türkiye, KKTC ve Türki cumhuriyetlerde kutlayalim :)

Sizinde böyle şu işi yapamiyordum ama bir gün başardım dediğiniz neler var?

Huhhuuu harikasın!!! Tebrik ederim:)) benim uzun zamandır böyle bişeyim olmadı sanırım.

  • megalomaniac  (29.07.19 09:40:46)
kıbrısa gittiysen dönüşte bi macallan isterim ücretine mukabil

  • sameidiot solo  (29.07.19 10:19:22)
bir çok şey. bisiklete binmek, araba kullanmak, yüzmek, seks. ilk yaptığında bir de başarılı yaptıysan benzer duygu verir. sen sadece koltukta oturmuşsun ama başarı senin sayılmış. kaptanı olmadı kabin görevlisini öpseydin, kutlasaydın.

  • Jesus Christ  (29.07.19 10:33:33)
@jesus zaten o koltukta oturmak benim için basari. Ben durumu kabul ediyorum.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (29.07.19 10:34:48)
Tebrik ederim. Benim bazen çok zorlanıp başardığım ama aynı şeyi tekrar yapmayı başaramadığım oluyor. Çok iyi anlatamamış olabilirim neyse :)) sen duyuru açmıştın bu konuyla ilgili. Seni motive etmeye çalışanlardan biriydim. Burada böyle duyuru açıp yüreklendirilmek isteyen kişilere yaparsın edersin yazıyorum hep ama çoğu zaman bunu ben de yapamam diye aklımdan geçirebiliyorum :)

  • rock n roll  (29.07.19 10:44:56)
kutlarım @uzun kulaklı yalnız tavşan. darısı B. A. Baracus'ün başına.

  • Jesus Christ  (29.07.19 10:47:11)
artik birileri flightradar'i acip senin oldugun ucagi gorup "bunlar nasil ucuyor ya herkes nasil ucuyor" diyecek. ne mutlu sana.

  • sparkle kiddle  (29.07.19 10:56:41)