Kızlar bir bakar mısınız

Er kişisiyim. neutrogena visibly clear isimli ürünü kullanıyorum bir süredir acayip de memnunum. sanki benim suratım için üretmişler :) neyse, bu gün eskisi bittiği için yeni bir tane almaya gittiğimde yanına bir tane daha ürün yapıştırmışlardı. üzerinde tonik yazıyordu onun. fiyat farkı çok olmadığı için ikili olanı aldım. şimdi benim kullandığım turuncu renkte jel yapıda bir ürün, günde iki defa onunla yıkıyorum yüzümü sonra duruluyorum buraya kadar sorun yok. bu tonik yazan, beyaz ve su gibi yoğunluğu olmayan bir ürün. bunu nasıl kullanacağım? ve kullanmama gerek var mı? üzerinde makyaj silmek için de yazıyor sivilce karşıtı da yazıyor. ayrıca durulayın demiyor. öyle losyon gibi sürüp bırakılıyor mu? eğer kullanmama gerek yoksa, benlik değilse bir kız arkadaşıma veririm ama tamamlayıcı ürün gibi bi şeyse nasıl kullanacağımı söyler misiniz?

kızlar dedim başlıkta ama bilen abiler varsa onların da cevabına talibim. teşekkürler.

yüzünü jelle yıkadıktan sonra toniği pamuğa döküp yüzünü siliyorsun, yüzünü bu sefer durulamıyorsun, zaten içinde alkol var, uçup gider

  • freebird5406_2  (27.07.19 02:48:54 ~ 02:50:10)
Pamukla sil yeter+1

  • Kediyi üzdün  (27.07.19 02:50:45)
parmağına damlatıp sür. pamuğa döküp niye ziyan edeceksin sıvıyı?

  • diffarentiationation  (27.07.19 03:24:49)
Hayatinizda hic tonik gormeden her seye yorum yapmasaniz keske ya, tonik su gibi bir sivi, suyu parmagina dokup nasil kaybediyorsan tonik de ayni sekilde olsak ayrica tonik cildi temizliyor tekrar - ki pamukta da gozukuyor bu- dolayisiyla ya pamuga sureceksiniz ya da suratinizi suyla yikar gibi yikayip sivi 'kaybetmeyeceksiniz'. :)))

  • songforsomeone  (27.07.19 04:51:44)
tonik pamukla kullanılır çünkü cilt temizliğini kusursuzlaştırmak için kalan son tortuları temizler. direkt yüzüne sürersen kirleri temizlemez cildinde olduğu gibi kalır herşey.

  • theseachange  (27.07.19 09:44:43)