Yatak Taviye

Merhaba, 160x200 boyutlarında yatak alacağım. (Sadece yatak) Sert veya orta-sert almayı düşünüyorum, maks 1200 tl'ye tavsiye edebileceğiniz ürün var mı? Bütçe olarak üstüne çıkmam mümkün değil.

ikea - hövag, geçen sene 1000tl'ydi ama artmıştır belki şimdi.

  • awlmi  (25.07.19 13:15:36)
@awlmi bıçağı da kanepeyi de tuvalet kağıdını da ikeadan alıyorsunuz :D bence yatak işinde uzmanlaşmış yerleri gez dene hepsini fiyat al. boru değil hayatının 3te1ini yatak üzerinde geçiriyorsun. sert orta sertler viskolara göre falan baya ucuz. ben sünsa yatak ankaradan bazayla 1900 fiyat almıştım. bazasız da 1000 falandır. yatakçıları gez bol bol dene

  • glamdr1ng  (25.07.19 13:49:48 ~ 13:50:07)
  • lcha  (25.07.19 13:50:45)
ikea demeye geldim.

hyllestad-sert yatağını kullanıyorum, çok memnunum. bir de 90 gün deneme süreleri var. 90 gün içinde herhangi bir sebep sunmadan sadece "rahat edemedim" diyerek iade edebiliyorsun. paranı iade etmiyorlar ama ikea hediye çeki olarak veriyorlar.

bence fiyatına göre çok güzel yatak yapıyor ikea. hövag'ı da annemler yazığa aldı, onlar da memnunlar. elbette ki gönül isterdi bir yatsan alalım, tempur alalım ama paramız yetmiyor ne yapacan :)
  • istanbul kanatlarimin altinda  (25.07.19 14:00:58)
hocam o fiyata sadece şunlar.
www.hibboux.com

Daha iyisi olacağını hiç sanmıyorum. Bu marka yataş'ın alt markası. Özellikleri oldukça iyi, aynı fabrika ürünleri zaten. Eğer bütçeyi artırırsanız yatsan, kingkoil yada serta öneririm.
  • chaoslord  (25.07.19 14:16:42)
koctas kesinlikle. model çok mutlaka memnun ayrılırsın. ultra ortopediğini bir kaç hafta önce 1200 e aldım.

  • baldan kaymak  (25.07.19 15:03:21)
fikir olsun diye yazıyorum, yatsan diye bir firma var bi bak istersen yataklarına, alan çoğu kişi memnun, ben satın almadım henüz incelemedimde.

  • m orak  (25.07.19 17:06:34)
www.yatasbedding.com.tr
1500tl 140-190

  • jimicik  (25.07.19 17:21:34)
tavsiyem iki adet 80x200 yatak alin hem tasimasi kolay, cevirmesi kolay, carsaf degistirmesi bile daha kolay oluyor ve aradaki bosluk rahatsiz edici degil, zaten ikea'da onun icin de bir sey satiliyor.

  • songforsomeone  (25.07.19 20:35:53)