Obez sevgiliniz oldu mu?

obez sevgiliniz oldu mu veya obez birisiyle sevgili olurmusunuz?

erkek veya kadın farketmez obez insanlar genellikle çekici bulunmuyor. çekici gelse bile elalem ne der diye düşünerek ilişki kurmak istenmiyor.

siz sevgili olurmusunuz veya oldunuz mu?

cinsiyet belirtirseniz daha iyi olur.

pipim yetse olurdum.

  • acımasız gerçekler  (25.07.19 11:40:26)
olmam. obeze yakın biriyle ons oldu. yüzü ve memeleri mükemmel biriydi, göğsünden sonra farklı bir görüntü başlıyordu. baktım gece oksijen tüpüyle yatıyor, üstümü giyip kaçtım.

unutmuşum, evet oldum. fb ile başlayıp sevgilimsiliğe (biz şimdi neyiz'e) dönen, 1.80'e 90 kg sevgilim oldu. bir kaç ay sürmüştü.
  • Jesus Christ  (25.07.19 11:42:30 ~ 11:50:10)
fb olduk bi ara. kafası dolu biriydi.

  • sinek kral  (25.07.19 11:45:22)
Acımasız gerçeklerin cevap nick uyumu güldürdü :)

Ben de olmak istemezdim sanırım
  • mg3929  (25.07.19 12:07:09)
Obezi bırak şişmanla bile olmam.

Not: 180cm, 90kg, %12 yağ oranı
  • adwokat  (25.07.19 12:12:41)
Olmazdim. Olurum diyenlere de inanmıyorum.

  • westblack  (25.07.19 12:16:21)
Obez değil de kilolu biriyle oldum.

  • Boris  (25.07.19 12:17:10)
Olmam.
E.

  • rakicandir  (25.07.19 12:19:11)
olmam. hiç olmadı. çok şükür bu zamana kadar olanların hepsi tay gibiydi.

  • scudman1  (25.07.19 12:23:53)
olamadı. çünkü bir sebepten dolayı beni redetti. bazısı şişmanım ama özgüvenim tavan psikolojisinden dolayı kafayı yemiş durumda. kendisi burnunun ucunu göremeyecek kadar şişman ve göbekliydi. ben iste fiziği toplumun genel güzelik normlarına göre iyi durumda biriydim. kendisini tanımaya çalışıyordum. fiziken bile bana kötü görünmüyordu ama işte dediğim gibi beden olumlama manyakları yüzünden tuhaflaşmış durumdalar.

  • sorusor  (25.07.19 12:31:36)
Soru eklerini ayıran bir obezse neden olunmasın ya, olunur.

Bir arkadaşım(kendisi öküzdür) ona yazılan kıza "kilo verirsen seninle sevgili olurum" demişti. Sonra kız kilo verdi, bunlar sevgili oldular, evlendiler, kız eski kilosuna döndü, devam ediyorlar.
  • lcha  (25.07.19 13:45:56)
Ne kadar parası olduğuna bağlı.

  • malheiros  (25.07.19 15:03:04)
obezlerin en bakımlısı bile koktuğu, hareket edemediği ve gereksiz harcamalara sebep olduğu için hayır.

  • contraparal  (25.07.19 22:54:25)
erkeğim. obez sevgilim olmadı ama benim obezken iki sevgilim oldu. ikisi de fiziksel olarak füze gibi kızlardı.

ilişki konusunda büyük konuşmak olmaz ama obez bir kadının fiziksel ve cinsel açıdan ilgimi çekebileceğini zannetmiyorum maalesef. elalem ne der falan umrumda değil, ben kendim ilgi çekici bulmam.

kendim de şüşko olduğum için saydıracağım müsaadenizle. hastalığı ayrı tutuyorum, onun dışında şişmanlık kötü bir şey. evet insanların şişman olma hakkı var, bu yüzden kimseyi ayıplamamalıyız ama ben şişmanlığın normalleştirilmesine de karşıyım. şişman olmak sağlıksız olmak demektir. olumsuz şeyler çağrıştırır (hımbıllık, tembellik, oburluk, disiplinsizlik, gebeşlik ve hatta buna bağlı olarak temiz olmama vs.).

ben 19 yaşıma kadar at gibiydim. tartıya çıkma ihtiyacı bile hissetmedim. takip eden 5 yılda coştum, obez oldum. iki ucu da gördüm yani. vücuduma verdiğim zararı, yaşadıklarımı, yaşam tarzımdaki değişiklikleri... o açıdan obez bir insandan etkilenebileceğimi sanmıyorum pek. biz birlikteyken obez olması ayrı. ama obez bir kadınla görüşüp de kendisine aşık olmam saydığım sebeplerden dolayı çok zor.

şüşko dostlarım alınmasın lütfen, dediğim gibi ben de şüşkoyum, ona güvenerek yazdım biraz. kaldı ki herkes benim gibi "şekilci" (buna da şekilcilik deniyor nedense... bence tercih ama neyse) değil. benim şüşkoyken sevgilim oldu işte, oluyor yani. üzülecek bir şey yok ama şişmanlık kötü. imkan varsa kurtulmak en iyisi. yazık günah, kendimize yazık ediyoruz, bırakın başkasının beğenisini, o sonra gelir zaten.
  • der meister  (25.07.19 23:03:22)
Tıbbi anlamda obez olması için 30% ve üstü yağ oranı olması gerekiyor sanırım. Diyetisyen öyle demişti zira bize. Bu şekilde obez sevgilim oldu. Hayatımda da tanıdığım en süper insanlar listesi yapsam ilk üçe girer. Fakat Ağır Bedenler tarzı programlardaki gibi bir obezlikse kastettiğiniz olmadı. Öyle insan da tanımadım zaten şimdiye kadar.

  • sopiro  (26.07.19 19:00:31)
Erkek.
Olmadim, olamam. Obez birine en fazla baci gozuyle bakarim, otesi olmaz. Obezin kendine saygisi yoktur zart zurt degil isin o kismiyla ilgilenmiyorum. Obez hic cekici gelmedigi icin istemem. Yoklukta moklukta hicbir durumda hicbir sekilde istemem.

  • stavro  (26.07.19 19:30:47 ~ 19:32:18)
Erkek, kendim obezim. O yüzden tutup da "obez hatun istemem" demek haddini bilmemek olur. "Sen kim köpeksin de beğenmiyorsun" derler adama.

  • d max  (27.07.19 00:22:55)