Kamp/dağcı çantası

65 litre civarlarında bir kamp/dağcı çantası almak istiyorum. Yanında çadır, mat falan için sıkıştırma yeri olanlardan istiyorum. Biraz araştırdım baktım ama tam bir karara varamadım, varsa bir bilen yol göstersin. Fiyat performans ürünü olursa daha iyi olur, çok fazla bütçe ayırmak da istemiyorum.
Not: sağlam ikinci el satmak isteyen olursa da konuşabiliriz.

yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.

www.hepsiburada.com
  • hepas  (23.07.19 14:09:02)
kaliteli çantalar çok pahalı. decathlondan başka düzgün fiyat performans ürünü bulmanız zor. belki bir timberline markasına bakabilirsiniz. bazılarının bedenleri oluyor dikkat edin bedeninize göre alın. yüklüyken çanta size uygun ayarlanmazsa üzer sizi

  • argent dawn  (23.07.19 14:13:33)
Teşekkürler, attım hafızaya, biraz daha hesaplı tavsiyesi olan var mı peki?

  • yagmurlu bir gun  (24.07.19 10:15:55)
eger sirtinizda canta ile yuruyecekseniz uzun sure, cantanin kalitesi dusundugunuzden daha onemli hale gelecek. ne olacak canim deyip uyduruk bir canta ile likya yurudum. 6 ay sonra gercekten iyi bir canta ile yurudum. arada daglar kadar fark var. dandik canta kalipsizdi, esyalar asagi kayiyor, yrudukce agirlik belimde toplaniyordu. kemeri koptu, fermuari koptu. terden sagi solu kaydi durdu. abartmiyorum, kotu bir canta ile kendinizi sakatlamaniz mumkun. dandik cantadaki 11kilo 18 kilo gibi hissedilirken iyi cantadaki (iyi olanin bos hali daha agir olmasina ragmen) 11 kilo 7-8 kilo gibi hissediliyor. rakamlari salladim, ama cok fark var. gozlerini ceplerini falan hep dusunerek yapmis adamlar. bi bakiyorsun bir yerinden bi kemer cikiyor ve onu cok isine yarayan sekilde kullanabiliyorsun. kapasitesi uzerinde yazandan daha fazla hale geliyor. ozetle, ikinci el olsun iyisi olsun.

2. el dagcilik esyalari satan gruplar var facebookta.
  • jimicik  (24.07.19 10:52:38)