Haftasonu neler yaptiniz?

Ctesi pazar ayri ayri alabilirsek super olur.

3 saatlik yola motosiklet almaya gittim. 4000 lira motosiklet 225 lira noter, 75 lira ulaşım, 60 lira 3 kişi yemek masraf ettim. bugün de o motorla korta gidip tenis oynadım.

  • diffarentiationation  (21.07.19 20:31:22)
Dışarı çıkmak istiyordum ama yorgun hissediyorum kendimi o yüzden evde zaman geçirdim. Kitap okudum, internet falan.

  • rock n roll  (21.07.19 20:34:19)
tortum şelalesi-erzurum-kars-ani harabeleri-şavşat gezisi yaptım. muhteşemdi.

  • burya  (21.07.19 20:40:09)
Güzel bir kitaba başladım. Uzun zamandır böyle güzeli denk gelmemişti. Bunun dışında uzun ve sağlıklı kahvaltılar etmek gibi yeni alışkanlıklar oturttum.

  • ruhen hastayim ben  (21.07.19 20:43:14)
Cumartesi günü beş altı alışveriş merkezi gezip alışveriş yaptım, bugün de evde kalıp saçma şeyler düşünerek moralimi bozdum ve bütün günü suratsız bir şekilde geçirdim.

  • whyamy  (21.07.19 20:50:58)
Cumartesi cilt bakımı yaptırdım sonra arkadaşla kahvaltı yapıp mağaza gezdim eve dönüp sex and the city izledim.

bugün de aylaklık ettim akşama doğru yolda olan yeğen için ikea gezindim beşik falan bir takım ailesel hareketler.
  • eksi sozlugun tatli insani  (21.07.19 21:43:36)
cumartesi detaylı araba yıkadım.
pazar güzelbahçeye kalamar yemeye gittim, sonrasında urlada çay içip eve geri döndüm.

  • false pretension  (21.07.19 22:36:30)
cumartesi one love festivale gittik ve çoook eğlendik. iyi de loot vardı, verdiğimiz parayı çıkarttık :)

pazar da haftaya çıkacağımız tatil için hazırlık yaptık, yazlık kıyafet hazırlama, bavulları çıkartma vs.. evde geçti.
  • benaslinda  (22.07.19 09:52:07)
dün kuzenin düğünü vardı.
cumartesi tüm kuzenler olarak gündüz ve gece eğlendik kendi aramızda.
dün de düğün için hazırlık vs. akşam giydim takımları, tam kapıdan çıkarken arkadaş aradı nöbet işi var gel. saat 20:00 de gittiğim adliyeden 23:00 de ayrıldım. düğün müğün yalan oldu anlayacağın.
  • lostys  (22.07.19 10:04:33)
Cumartesi sabah evde kahvaltı, ardından kızı (4.5) baleye götürdüm. Sonra açık hauvza gidip bütün gün sıpayla yüzdük oynadık. Ardından akşam açık havada konsere gittik.

Pazar kahvaltıyı dışarıda yaptık, oradan kitap fuarına. Biraz kitap alışverişi yaptık, eve dönüp uyuduk. Sonra parka, oradan uzak akraba düğününe. Tekrar çocuk parkı ve kapanış.

Bütün haftasonu çocuk bakmışım lan! böyle yazınca fark ettim!
  • babilbaligi  (22.07.19 10:35:41)
kaya tırmanışına gittim

  • argent dawn  (22.07.19 10:37:48)
cumartesi ev toplama, temizlik, netflix, kitap okuma şeklinde sakin geçti. pazar günü ise denize gitme, azıcık iş ve sonrasında gece 2-3'e kadar içip dans etme modundaydım.

şu an işteyim, akşamdan kalmayım ama mutluyum. (:
  • brena  (22.07.19 10:44:24)
tüm haftasonu tırmanış kampı.

  • sagittal  (22.07.19 21:53:52)