Hepsiburada Kart Kaydetme

Visa kredi karti kaydetme için 50tl indirim veriyor.

Hepsiburadanın kart kaydettirmedeki çıkarı nedir ki üstüne bir de 50 tl indirim veriyorlar? Ne maksatla yapıyorlar bunu anlamadım? KArt kaydetmenin kendilerine getireceği fayda nedir?

kafalarına göre karttan 3-5 3-5 tırtıklayacaklar

  • vladimirdökümov  (16.07.19 22:52:58)
Sacmalamayin, oyle tirtiklama vs bisi olmaz deli misiniz arkadaslar?

Visa ile ortak kampanya yapilmis belli ki, tirtiklama dediginiz sey nitelikli dolandiriciliktir ve onu boyle buyuk sirketler yapmazlae goz gore gore.

Iki sirketin kampanyasi iste ne gibi bir beklentiniz var acaba?
  • bradshaw  (16.07.19 22:57:40)
visa ortaklığı ile yapılmış kampanya, bir tür pazarlama stratejisi.

visa'nın düşüncesi şu, ben bu kullanıcının kartını sisteme kaydettirmesini sağlarsam sonraki alışverişinde ödeme sayfasına geldiğinde "aa hazırda kart var başka kart bilgisi girmekle uğraşmayayım şununla alayım der" yine aynı kartla alır. yani visa kart ile almanı garantiliyor.

belki senin tek kredi kartın olabilir haliyle kampanyada hedef kitle sen değilsin ama belli ki visa bunun analizini yapmış ve fayda sağlayabileceğini öngörmüş.

hepsiburada'ya faydasına gelecek olursak,

bu tarz siteler trendyol, hepsiburada modanisa vs. ciddi anlamda kullanıcı analizine para harcıyorlar. bu konu hakkında birkaç konuşmaya dahil olmuştum.

ciddi bir oranda kullanıcının ödeme sayfasında harcadığı vakte göre alışverişten vazgeçme ihtimali olduğu üzerinde duruluyor haliyle kullanıcıların mümkünse birkaç tıkla siparişi vermesini hedefliyor bu online e-ticaret siteleri.

dolayısıyla kart kaydetme olayı da bunu sağlayan araçlardan biri.
  • aziz dostum jack  (16.07.19 23:03:01 ~ 23:17:42)
ben sanal visa kartımı kaydettim.. 350 tl'ye satılan samsung evo ssd indirim + visa indirimi ile 250 tl'ye geldi.. güzel kampanya kaçırmayın.. 31 temmuz sondu sanırım..

kartınızı hb ödeme altyapısına kaydediyorsunuz.. işiniz kolaylaşıyor.. hb'ya bir faydası yok yani.. sepete ekledikten sonra fatura, adres, kart bilgilerinizi tekrar tekrar girmek yerine tek tuşla alışverişi tamamlamak.. amaç bu.. isterseniz daha sonra kartınızı kaldırabilirsiniz..
  • synche  (16.07.19 23:19:40 ~ 23:21:25)
Tırtıklama gibi basit bir düşünce yok, Amazon'un uyguladığı gibi tek tıkla alışveriş yapmanı kolaylaştırmak ve para harcattırmak. Verilen indirimi kullanan insanların büyük çoğunluğu kart bilgilerini silmeyeceğinden ileri de alışveriş yaparken size alışverişi kolayca yaptıracaktır.

  • murtiii  (17.07.19 02:04:25)
sen o kartı kaydedersen çatır çatır alışveriş yapacaksın, tek tıkla düşünmeden alacaksın. 50 verip 150 alacak.

  • babilbaligi  (17.07.19 11:00:08)