borsa,kripto para hk.

takip ettiğiniz,grafik yorumu tutarlı olan kişiler kimler?Lütfen Elit Turk demeyin de :)

Kripto paralar konusunda kimsenin zerre bilgisi yok onu diyeyim.

Kripto para piyasalari geleneksel piyasalar gibi degil yorum yapilamiyor, sundan bundan etkilendi, boga sezonu filan tamamen geyik.

Su anda cok buyuk bir sirkette proje yapiyoruz bu konuda danismanlik alinan yerler var dunyaca unlu kurumlar, ama kripto paralar soyle olacak boyle yukselecek diyen insanlar full uydurma.
  • black fridayde bos kutuya talim eden adam  (16.07.19 12:40:00 ~ 13:32:00)
Ahahahah selman ozalp diyene sakin inanma. Dedigi hisseler patlayinca twiterden yazdim onun duvarina. Hemen engelledi beni :))))

Ahmet mergen'i tavsiye edebilirim twiterden.
  • gulbatur birinci sahbatur sondan geliyor  (16.07.19 13:20:10)
Bu heriflerin tarzi şudur -ki oyle olmak zorundadir-

X hissenin grafigini atarlar. Hisse o an 6 liradir. Derler ki "6.20 yi gecerse ilk hedef 6.60, yok 6 yi asagi kirip 5.80 e degerse hedef 5.30"

Saftirik arkadaslar buna inanip 6 dan alirlar ve hisse 6.22 olur. Vay aq bildi la herif, demek dedigi gibi 6.60 a gidecek. Ordan daha da mal alirlar. Hisse 6.28 e gider ve satis yer 6.12 ye iner. Ertesi gun de 5.97 ye iner. Selman denen vatandaslar "beyler 6.22 de stop oldum. %6 kazandim cok sukur." diye twit atar. Saftirikler kala kalir oylece cunku zarardadirlar.

Hem yukari hem asagi hedef verdikleri.icin hisse hangi yone gitse Ben bildim derler.

Bir kisim kucuk yatirimci da boyle gazlarlar bunlari. Bi kere bu tipler oyle hic yanilmasa, yuzde 80 dogruluk payiyla bile.islem yapsalar cok degil borsaya 50 bin lira koyup 3 yilda onu 1 milyon lira yapabilmeliydiler. :))

Kimseye inanmayin. Teknikciyim, al satciyim, traderım diyenler sürünürler uzun vadeli saglam kagitlari alip biriktirenler zengin olurlar. Bu kadar basit.

Dunyada tum ornekleri boyledir.
  • gulbatur birinci sahbatur sondan geliyor  (16.07.19 15:07:48)
piyasayı art arda ve sürdürülebilir şekilde yenmenin mümkün olmadığı defalarca bilimsel olarak kanıtlandı
beyhude bu çabalar

  • superb  (16.07.19 15:20:09)
ben

  • dafuq  (16.07.19 15:23:53)
"Falancayi 7 yildir takip ederim daha patladigini gormedim" diyenlerin tavsiye ettigi o falanca gibilerini takip etmeni onermem. :)))

Yazdiklarima cevap verecek yerde beni cikintilik yapmakla suclayan bu tipler körü körüne birilerinin pesine takilir iste boyle. Diger bir ihtimal de danisikli dovustur. Malum sahsi parlatmak icin acilmis ve cevap verilmis bir baslik da olabilir bu.
  • gulbatur birinci sahbatur sondan geliyor  (16.07.19 17:02:31)
giriş için binance'yi öneririm. bitcoin denince akla gelen 1. sıralamadaki dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. alım satım yaparken %0.1 komisyon ücreti var. üye olurken (referans kimliği) bölümüne "19916261" bu kupon kodunu girerseniz komisyon ücreti %0.08'e düşüyor. veyahut
bu " accounts.binance.com " kupon linkinden üye olursanız alım satımlarda %20 indirim oranından faydalanabilirsiniz.

  • heart-collector  (29.04.21 04:48:12)