Ekşi Başlıkları İçin 2'li Tıklama

selamlar,

sözlük'te gezerken başlıklar için 2 kez tıklamam gerekiyor. Mouse tabiriyle çift değil; ilk tıkladığımda açılmıyor, sonraki tıklamada açılıyor.

1 saattir böyle.
Birçok başlıkta denedim.
Benzer bir durumla karşı karşıya olan var mı?

Not: başka bir sitede sorun yok.

Ekşi genelinde bir sorun başlığı da var.
Adblock kapatmak çözüyor diyorlar ama değer mi bilemedim

  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (15.07.19 18:01:34)
(bkz: ekşi sözlük iki kez tıklama sorunu)

Sol framede de çıkmıyor başlık. Adblock kullanımını önlemek için yaptılar diyolla
  • glutamin  (15.07.19 18:05:19)
Adblockla ne ilgisi var? Ben iphoneda yaşıyorum bu sorunu.

  • (s)AINT  (15.07.19 18:14:48)
ben pc'de tema++, telefonda ekşicep kullanıyorum(ikisi de futurama adlı yazarın) böyle bi sorun yaşamadım. Genel olarak da tavsiye ederim bence oldukça kaliteli bir iş yapmış kendisi.

  • nundu  (15.07.19 18:26:50)
Evet adblock, ublock vb uygulamaları kaldırınca (veya gizli sekme ile deneyebilirsiniz) düzeliyor.

eksisozluk.com şu entry'de yazanları yapınca düzeldi, tavsiye ederim.
  • gonion  (15.07.19 18:46:49)