Çıplak arama skandalına imza atan rezalet kozmetik mağazasını boykot eden

hala var mı? Ben, evet.

2013te gerzede köylüleri termik santral için dövdürtüp geçen senelerde evde alkol yapımını yasaklatmak isteyen holdingi de.

Olayı bilmeyenler için özet (kozmetik mağazası olayı) :

Bir müşteriyi hırsızlıkla suçlayıp depoya götürüp çıplak arıyor güvenlikler. Daha soonra olay ortaya çıkınca, firma bunu savunur şekilde açıklama yapıyor ama gelen tepkiler üzerine, geri dönüş yapıyor, sözlerini yiyor ve özür dileyip "çok üzgünüz" açıklamaları yapmaya başlıyor. İlk başta o açıklamayı yaptı diye boykot başladı, bir mağazada olan şey tüm mağazalara mal edilmedi.
Sanıklar da ceza aldı zaten. Biri para cezası, biri hapisti. Hapis ertelendi mi, hapiste mi bilmiyorum.

evet açıklamalarını yeterli bulmamıştım, içeri giresim gelmiyor haberi hatırlıyorum

  • freebird5406_2  (13.07.19 14:34:25)
ben hala gitmiyorum.

  • inheritance  (13.07.19 15:17:02)
Ben de gitmiyorum. Marka watsons bu arada, yazmamak icin bir neden yok bu bir iddia degil, markanin kendisi muazzam bir aciklama yapti, 'evet yapmisiz kismet, kusura bakmayin' gibisinden. Bu aciklamayi yapan da bir kadin! Rezil bir marka.

  • kassiopeia  (13.07.19 16:19:11)
Ben, zorunda kalip girsem de asla bir şey almiyorum.

  • malwethiel  (13.07.19 16:26:58)
ben bu olayi simdi ogrendim (ayda yasamiyorum :) ) su an itibariyla boykota basladim.

  • in vino veritas  (13.07.19 19:01:59)
Ben de o olaydan sonra hiç gitmedim.

  • Amaranta ursula  (13.07.19 19:08:35)