Kar marjı yüksek yemekler

Merhaba,

En çok kar bırakan yiyecekler neler satışta?
Pizza onlardan biri herhalde, makarna yemekleri de sosuna göre yüksek sıralara yerleşir.

Bir de Türk mutfağından çok Dünya mutfağını merak ediyorum. Türk mutfağını da söyleyebilirsiniz tabii.

İş içinde olanlar, en çok parayı nelerden kazanıyorsunuz :D
Dışarda yiyenler, bunu yersem paramı çöpe atmış olurum, maliyeti ne ki bunun ya dediğiniz şeyler neler :D

Teşekkürler

Ek soru: Dünya'nın herhangi bir yerinde taco işi yapan var mı? Çok lezzetli oluyorlar genelde, küçücük şeyler de bir sürü para. 3 4 tanesi de pek doyurmuyor bile.

yiyecek degil ama cay. pardaginin maliyeti 10kurus yok ama 3-4tl'den az satilan yer de yok.

  • crucio  (12.07.19 21:17:26)
Ben de cay diyecektim. En kötü yerde 3 tlye satılıyor, sürümü de çok.

  • prizmatik  (12.07.19 22:19:41)
Arkadaşlar cevaplar iyi de yemek lazım, çay ocağı açamam :')

  • senolll  (12.07.19 22:25:12)
midye. ama önce mardinli olman lazım.

  • sinek kral  (12.07.19 22:29:08)
Sushi ?
İtalya'da yiyebildiğin kadar ye sushi restorantı var, fiyatı 12-13 Euro birşey. İstedikçe getiriyorlar, ayrıca eğer tabağınızda bırakırsanız yiyemediklerinizin ücretini ayrıca ödüyorsunuz.

  • burka  (12.07.19 23:13:58)
Makarnacı açıp, envai çeşit makarnayı bir arada satan Kadıköy'deki makarnacı olduğunu düşünüyorum. lokasyon: boğaya çıkan yolda :)

  • yekkyea  (13.07.19 02:21:10)
Hamburger. 100gr ete 20 lira para veriliyor. Kıymanın kilosu 50 liraya yakın zaten.

  • kedikumunaiseyenadam  (13.07.19 03:32:38)
başta çorbalar olmak üzerine içine kattığın su oranı yüksek olan her yemekte kâr marjı gayet güzeldir.

  • denek hayatım  (13.07.19 04:05:12)