Kaslı abilerin dar body giymeleri

Sokakta dar body giyerek dolaştıklarında düşünceniz ne oluyor?

Cinsiyet belirtirseniz sevinirim.

Not: zarganasporluyum.

gosteris icin spor yapmis olduklarini ogrenmis oluyorum. gosteris icin spor yapmak kotu mudur? hayir.
bu konuda dusuncem, insan saglik icin spor yapmali. cunku gosteris icin yapilan spor vucuda fayda verirken, mental sagliga zarar vermektedir. spor saglik icin yapilinca hem vucut hem de metal durum korunur. aktivitede sureklilik saglanir.

e
  • Leonardo~Da~Vinci  (10.07.19 18:21:04)
Bu olay şöyle oluyo:

Eski kıyafetlerini ister istemez giyiyosun, onlar dar geliyo. Veya yeni bi kıyafet alırken amacına uygun şekilde vücudunu belli edecek şeyler alıyosun.

Boşuna çalışmıyo insan o kadar. Gösterecek tabii. Amaç bu olmasa gider masa tenisi oynar. Niye haftada en az 3 gün amele gibi plaka kaldırıp indirsin. sadece burnunla bitse yine iyi, beslenmesi de cabası.

Hoşuma gidiyo veya gitmiyo diyemem. Ama götü göbeği salanlardan daha iyi göründükleri kesin. İyi örnek bu insanlar. Belki başka biri de özenip spora başlayacak.

%25-30 yağ oranıyla gezen yağ irisi çakma powerlifterlardan bahsetmiyorum bu arada. Onlar fecaat.

Erkek. Straight. 10 aydır ağırlık antrenmanı yapıyor. İkizler burcu. Ankara. Lol
  • (s)AINT  (10.07.19 18:25:53)
bana komik geliyor. özellikle gösterme çabası. tam tersi çok dar olmayan bir gömlek bile giyseler zaten sıradan bir adama göre çok daha iyi taşıyorlar. bence bu şekilde çok daha klas bir görüntü olur.

  • orijinal nick bulamadim  (10.07.19 18:33:52 ~ 18:34:10)
Çok çirkin ve varoş görünüyor diye düşünüyorum. Erkeklere genel olarak dar body yakıştırmıyorum zaten.

  • Mossy  (10.07.19 18:35:46)
Bana da komik geliyo. Orijinal nikle aynı düşünxedeyim. Rkepe dar giysi yakıştıramıyorum. Zayıfta olsa kaslı da olsa.

  • saturn  (10.07.19 18:36:20)
varos ve egitimsiz gorunuyor
slim fitten degil de boyle iyice saranlardan bahzediyorum

  • cedex  (10.07.19 18:55:57)
185 altı kötü duruyor. Kas yapmak dar giymek için yeterli
Sebep değil; tarz, postür de lazım. Dışarıya sunum sadece kas değil komple bir insan olduğundan, bütüne bakıldığında evet genelde komik görünüyoruz dar giyince.

  • hasmetizm 2046  (10.07.19 19:18:32)
öeeh anladık a*k kas çalışıyorsun diyorum ben içimden. çok malca geliyor bana.

  • mehmed resad  (10.07.19 19:37:09)
Mehmet Resad +1

  • doxanikee  (10.07.19 19:48:25)
Özgüvenlerinin düşük olduğunu düşünüyorum ki bunu yüzlerinden de anlamak mümkün. Ama mevsim yaz tabii herkes kısa kollu giyiyor onlar n'apsın.

E
  • Psycho Mantis  (10.07.19 20:43:01)
Oo iyi vucut var herifte bravo diyorum.

Eleştirilmesini de aptalca buluyorum.
Adam vucut yapmis, bunu gostermesinden daha doğal ne var gizleyecek mi adam? Gostermeyecekse niye yapti o vucudu. Insan iyi görünmek icin vucut calisir, spor salonuna gitmenin baska hicbir nedeni yok tek nedeni bu. E gorunmeyecekse vucudu ne yapsın adam?
Vucudun kasliysa body giyersin, bacaklarin sutun gibiyse supermini giyersin. Bunlar normal insan davranisi.
Cok dolmusum.

E
  • stavro  (10.07.19 20:54:19 ~ 11.07.19 09:40:44)
İstediğini giyebilir ben normal karşılıyorum. E

Ayrıca bu sporun amacı profesyonel anlamda zaten podyum/gösteriştir. Yani boks bilen adam sokakta kavga çıkınca dayak yemeli yoksa gösteriş budalası olarak gözükür mü demeliyiz bu mantıkla?

Öte yandan “kas çalışıyorsun anladık” “kasım var göstermeliyim” diye düşünenler bu mantıkla;
(bkz: tayt giyen kızın asıl amacı) ve
(bkz: mini şort giyen kızın asıl amacı) başlıklarında kız götünü göstermeye çalışıyor, bacaklarını sergilemeye çalışıyor diye düşünüyor olmalılar. Zira ikiyüzlü bir yorum olur.

Edit: eklemeyi unutmuşum. Bir arkadaş spor yapıyorsan sağlık için yap demiş. Bu kadar kas kütlesinin sağlıkla bir ilgisi yok. Aksine kas kütlesi hayatını idealize edecek seviyeyi aştığında o insana pekte faydalı olmayabilir. Futbolcuların uzun vadede bacak sakatlıkları, tenisçilerin kol, boksörlerinse kaburga sakatlıkları gibi.
  • neysene  (10.07.19 22:47:21 ~ 12.07.19 13:30:06)
gercek kaslı abileri tayt giymeye davet ediyorum ! Sergiliyorusnuz da, bacakları popoyu neden sergilemiyorsunuz abiler?! Bakıyorum, inceliyorum ben. Pek bir düşünme gereği duymuyorum üzerinde. Her t-shirtün body olduğu devler de var. Ne yabsınlar. K.

  • velvetmorning  (11.07.19 01:34:35)