en son neden büyük bir haz duydunuz?

bu soruyu bu saatte aklınıza cinsellik dışında bi şey gelsin diye yazıyorum. aklınıza cinsellik dışında bir şey gelmiyorsa lütfen bu tecrübeniz yerine "aklıma cinsellikten başka bi şey gelmiyor" yazın.

teşekkürler

benim cevabım

"aklıma cinsellikten başka bi şey gelmiyor"

not: trol cevap yazmayan elleriniz dert görmesin

bi hafta oluyor, iki parmakla tutup yediğim soğumuş zeytinyağlı biber dolmaları güzeldi

  • freebird5406_2  (10.07.19 12:56:49)
yaptığım meyve şarabını içmekten.
tek başıma konsere gidip güzelce içip bütün gece dans etmekten.
kızımla yağmur başlayınca havuza atlayıp sarılıp yüzmekten.
meyhaneye gidip eşimle içip muhabbet etmekten
üç deha ile aynı anda sohbet etmek gibi olan bir kitap okumaktan. (GEB)

evet biraz sefa pezevengiyim.
  • babilbaligi  (10.07.19 12:58:36)
Evde ilk defa pizza yaptim gecenlerde. Dehşet bir şey oldu. Her ısırığı ayri zevkti cidden.

  • Amaranta ursula  (10.07.19 13:24:12)
Masaj abi.

  • stavro  (10.07.19 13:24:19)
aklıma cinsellikten başka bir şey gelmiyor

  • a darkness coming  (10.07.19 13:30:41)
Motosiklet sürmek.

  • orient blue  (10.07.19 13:33:08)
Üç kitap bitirdim, sayfa sayısının az olması bir etken olabilir, ama haz aldım sonuçta. Hedef koyup ulaşınca alınan bir haz benimkisi.
Yaşamak, yaşıyor olmak ve hayatınızda olan olmayan güzel şeyleri düşünmek de yeterli haz almak için.
Önemli olan bakış açısı.
  • ne zaman emekli olacagim  (10.07.19 13:49:23)
Ormanda 10 km koşup iç organlarımın zıpladığını hissettiğimde büyük haz duydum 2 gün önce.
1 ay önce de küçük kardeşime hayatındaki ilkleri yaşatırken en büyük manevi hazzı duydum.

  • megalomaniac  (10.07.19 14:00:24)
gecen hafta orta sahadan gol attim. millet pek umursamadi ama ben bir hafta onu dusundum :D

bir is gorusmesi icin assignment (ev odevi gibi bir sey) verdiler. bir haftalik isi iki gunde bitirdim. cok super hissettim. ama geri donus yapmadilar daha :P

oyku denemelerimden biride bana inanilmaz bir haz verdi. ama onu da pek kimse okumadi :) yine de iyi hissettiriyor
  • foster  (10.07.19 14:05:07 ~ 14:06:47)
Motosiklet kullanmak+1

  •   (10.07.19 15:16:15)
Arkadaşlarımla 3-4 günlük tatile gittim. gittiğim yer, orada bulunan diğer tatilciler, mekan çalışanları, her şey mükemmeldi. Büyük bir haz duyduğum bir tatil oldu.

  • yanginmerdiveni  (10.07.19 15:42:56)