rize-artvin

tatilde rize ya da artvinden birine gitmek istiyorum, ama tur şirketinden ziyade, sadece buraya gidip kalmalı bir tatil yapasım var. önerileriniz neler olur? not: aracım yok

aracım yok, uçak ya da otobüs düşünmüştüm

  • love and trust  (08.07.19 11:44:03)
Geçen bayramda kısa bir Artvin turu yaptık. Aracımız yoktu. Şavşat, Borçka, Arhavi gezdik. Karagölleri tavsiye ederim. Şavşat'ta balık gölü var manzarası çok güzel ve sakin. Konaklama için yayla pansiyonları mevcut. Biz taksilerle anlaşıp, taksimetre açtırmadan karagöllere ulaşmıştık. Tek başına biraz maliyetli olabilir ama 3 kişi ideal. 4 kişide otostop zor olacaktır :) Ayrıca yerel tur firmaları var. Onlarla da anlaşıp günübirlik turlar yapabilirsiniz. Aracınız yok diye vazgeçmeyin. Artvin'de otostop çekilebilir, insanları gayet yardımsever ve anlayışlı. Rize için yorum yapamayacağım gitmedim.

  • tenkc  (08.07.19 11:45:32)