Hamamböceklerini nasıl öldürüyorsunuz?

Dün kocaman bir tanesini ilaç sıkarak öldürdüm, hemen ölmediği için baya sıktım. Bu arada ben de bu ilaçtan soludum tabi.

Sonra dedim ki saçmalıyor muyum acaba? Terlikle vursam kimyasalı işin içine katmadan öldüreceğim. Para da harcamamış olacağım.

Bir dahakini sinek öldürücü sopayla falan mı öldürsem diyorum. Siz ne yapıyorsunuz?

polis çağırıp tutuklatıyorum, en ucuz çözüm bu oluyor

  • vladimirdökümov  (07.07.19 17:32:43)
mümkünse kalın tabanlı bir terlikle sertçe vuruyoruz.

  • tabirimekruh  (07.07.19 17:34:14)
öldüremiyorum :'( yani dolaylı da olsa temas edemiyorum, bir şeyle vurarak öldüremiyorum.

bir keresinde senin yaptığın gibi üstüne temizlik spreyi sıkarak kovalamıştım, bir yerde ölüp kalmıştı. bir keresinde de kaynar su dökmüştüm üstüne. evet suyun kaynamasını beklemişti.

ev ilaçlandığı için çok nadir karşılaşıyorum bu arada. senede bir kere ölüsünü, 2-3 senede bir de canlısını görüyorum.

edit: emfuzi söyleyince aklıma geldi, bir keresinde de şu tabanca çakmaklar var ya, onunla yakarak kovalamıştım.
  • pati  (07.07.19 17:38:54 ~ 17:52:18)
Deodorantın ucuna Çakmak yakıp alev makinesi yapıyorum ve 2 saniyede sıfır atık ile ölüyor. Sonra peçete ile alıp atıyorum

  • emfuzi  (07.07.19 17:47:49)
fısfıs ilaç sıkarak zor biterler. bayer hamamböceği jelini evin her yerine (hatta apartmanın da sağına soluna) sıkın kökleri kuruyor.

  • kamile necaset  (07.07.19 17:52:51 ~ 17:53:58)
geniş koli bandını gazetenin etrafına ters sarıyorum. sonra böceğin üzerine bastırıyorum. banda yapışıp kalıyor. sonra bu şekilde taşıyıp atıyorum dışarı veya çöpe

  • sttc  (07.07.19 18:06:38 ~ 18:06:49)
Terlikle vurup öldürdükten sonra cinayet mahalini dezenfekte edin bari, bazı hamamböcekleri hepatit taşır demişlerdi bize okulda.

  • curukturpkokusu  (07.07.19 18:09:42)
Boynunu kırıyorum

  • dolan dolmuş  (07.07.19 18:10:36)
Cif döküyorum üzerine :) temiz temiz

  • coca cola  (07.07.19 18:27:18)
kalın tabanlı terlik -1

vurunca yerde suyu çıkıyor parçanıyor hiç hoş değil temizlemeside zahmetli
  • baknedicem  (07.07.19 18:54:17)
Terlik ya da gazete ile vuruyorum

  • gazozailacatmauzmani  (07.07.19 22:05:43)
Vurarak bitmez onlar. Geçenlerde eve iş yerine yaptığımızı yazayım kesin çözüm.
1 patatesi haşladık. İçine eczaneden borik asit aldık. Biraz toz şekerle karıştırıp toplar yaptık ve sağa sola bıraktık. Bir kaç gün içinde ölenleri süpürdük. O gün bugün gelen giden yok.

  • balik kraker  (07.07.19 23:22:53)