ekrem imamoğlu çok mu medyatik?

ekrem imamoğlu, paylaşımlarıyla ve tv'ye çok çıkışıyla gereğinden fazla mı medyatik? bu konuda iki görüş var:

1- evet gereksiz medyatik. artık bu işleri bırakıp mansur yavaş gibi icraate başlasın.
2- adam daha yeni seçildi, bismillah. bir nefes alsın zaten meclis 8'inde başlayacak çalışmaya.

bir de hdp ve selahattin demirtaş mevzusu var.

tüm bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? hadi tartışalım.

son 20 senedir nerdeyse 7/24 ekranlarda erdoğan'ın olduğu bir medyada bence az bile medyatik. insanlara göstere göstere yaptıklarını, fikirlerini ikna edersin. 3 ay önce imamoğlunu bilen kişi sayısı bir avuçken. şimdi milyonlar tanıyor. bu medya (sosyal ve konvansiyonel ikisi birlikte) sayesinde oldu. hdp ve selahattin demirtaş mevzusu var demişsin. evet var. bir insan suçu olmadığı halde hapiste yatıyor. çünkü reyis öyle istedi. tek adam iktidarı olan 3 ncü dünya ülkesi bir türkiye'deyiz şu an. aksi olsaydı adama isnat edilen suç kanıtlanmadıkça hapiste olmazdı. imamoğlu da bu düzeni değiştirmeye geliyor. ve evet geleceğin lideri olacak. medyatik olmasıyla çalışmasının arasında ise bir bağlantı yok. adam hem çalışıp hem medyatik olabilir. imamoğlunun ilk başkanlık döneminde bunu da gördük. canlı yayınlarla insanlara neler olduğunu çok iyi gösterdi. umarım böyle de devam eder.

  • rentts  (04.07.19 11:06:50 ~ 11:08:08)
Her gün benzer sorular sorup silmekten sıkılmadın mı ?

  • kimlanbu  (04.07.19 11:08:55)
secime kadar olmasi gerektigi gibi tum mecralarda dogru bir calismayla yer aldi,

simdi hemen her gun bir tv'de izliyoruz, dun halk tv yayini vardi en son.

simdi tayyar nasil her gun karsimmiza cikip bizi baydiysa, ekrem'de biraz o yolda ilerliyor gibi.

secim sureci bitti, bence ekrem baskan biraz gorunurlugunu azaltmali,

bu kadar cok goz onunde olunca ister istemez karsi tarafa da malzeme veriyor, malum karsi taraf adam "a" dese altinda bir sey aramaya meyilli. bu sureci cok iyi yonetmeleri gerekiyor

eyyorlamam bu kadar!
  • exlibris  (04.07.19 11:09:23 ~ 11:10:22)
Seçimden sonra yok olmuştunuz, yine başladınız.

  • nothing in my way  (04.07.19 11:21:28)
adam fazla medyatik falan değil, millet ekranda kimi görmek istiyorsa onu izlediği için bol bol çıkıyor.

tabi onlarca yandaş gazete ve televizyonun toplamda çelik boru ihalesi kadar izlenmediği ülkede bunu anlatmak biraz zor.

meclis falan çok önemli değil, ne meclisi? şimdiye kadar ibb'de meclisi kim taktı ki o taksın?

hdp ve Demirtaş meselesi de gayet net; Demirtaş siyasi nedenlerle hapiste tutuluyor. Imamoğlu da bunun gayet farkında, yüksek perdeden çat çat vuruyor yüzlerine.

tabi siz Ergenekon'un savcılarısınız, iyi bilirsiniz içeri atma işlerini falan.

değişim bir kere başladı mı böyle gider, daha da gözönünden olacaklar, daha da gözünüze gözünüze sokacaklar başarılarını...
  • babilbaligi  (04.07.19 12:45:39)