Kaş kafasında tatil önerisi?

Selam gencolar, Kaş tatilimiz öncesinde roadtrip şeklinde farklı bir veya birkaç yer daha görelim diyoruz en az 2-3 gece kalmaya değecek. Aklımıza gelen alternatifler: Akyaka, Selimiye-Bozburun, Göcek, Adrasan, Çıralı alternatifleri. Bunlardan hangi veya hangileri opsiyon olabilir? Veya ek öneri?

Not: Kaş kafasında tatili seviyoruz (Gündüz güzel deniz, akşam güzel yemek).

Bana gore Akyakaya hic gerek yok. Selimiye ve bozburun cok guzeller. Bir iki gece kalinabilir,?selimiyede guzel bir yemek yersiniz aksam. Biz bozburunda denize girmistik, selimiyede tekne turlari yapiliyordu, denenebilir. Sonrasinda gocek e gecip bir gunubirlik tekne turu (az kisili olanlarindan) ile koylari mutlaka gormenizi oneririm.

  • palmtree  (27.06.19 00:47:06)
Çıralıda güzel Deniz de güzel yemek de yok, tavsiye etmem.

  • mg3929  (27.06.19 00:49:42)
akyaka çok küçük kalabalık selimiye de yemek ortam vs yok. göcek uyar ama 2 gün fazla.

  • mikahakkinen  (27.06.19 00:54:50)
Selimiyeden uzak durun. Alacati olmaya calisan, surekli hesap oderken surpriz ekstra odemeler cikaran cok kazik bir yer. Datcaya gidin mesela

  • bradshaw  (27.06.19 07:23:34)
turunç 1 gün selimiye 1 gün ama kaşa çok yakın değil. kaşa en yakın ayar datça.

  • mikahakkinen  (27.06.19 10:29:46)
foca olmaz mi?

  • jimicik  (27.06.19 11:09:51)