migros jet kasadan ürünleri geçirirken bir tane ürün atlasak ne olur

sb? diyelim patates aldık ya da ambalajlı fasulye falan

çalmış olsursunuz

  • guitarissimo  (26.06.19 22:19:18 ~ 22:19:26)
taratılan ürünleri koyduğumuz yer tartıyor aynı zamanda.

  • reactionic  (26.06.19 22:20:11)
Söylenenlere ilave olarak, yapılan işlemleri uzaktan izleyen bir kasiyer oluyor genelde.

  • Mirket  (26.06.19 22:24:05)
Aldığım elmayı yanlışlıkla başka (daha ucuz) bi elma olarak tarttım. Acelem olduğu için jet kasadaydım, uğraşmadım uzun sürebilir diye. Bişey olmadı.

  • diyanet takvimi  (26.06.19 22:27:42)
çalmış olmanız dışında bir sorun olmaz.
yurt dışında otomatik kasalardan çıkan şüpheli tip varsa çevirip fiş falan sorabiliyorlar ama fiş almamak da bir opsiyon olduğu için çok çevrilen görmüyorum. ötmeniz lazım anca.

  • ozdek  (26.06.19 22:38:35)
Bir kere muz almıştım. Temassız ödeme işine girişip bir şeyler yaptım fişi beklemeden çıktım. Daha sonra ekstrede ödenmediğini gördüm, özetle bir şey olmadı.
Bu arada tek muz almıştım meblağ 1tl falandı.

  • neysene  (26.06.19 22:57:57)
genelde kasiyer görür ve uyarır. ama atarsa tertemiz çalmış olursunuz. kamera falan yakalarlarsa affetmezler, düşük ihtimal tabi.

  • babilbaligi  (27.06.19 10:37:31)
Hiçbir şey. Ben diğer elimdeki ekmeği unuttum bi defa avm den çıktım. Geri dönüp ödedim kimse farketmedi bile.

  • gatherer  (27.06.19 12:15:17)
Urun atladigin zaman uyari veriyor. Nasil yapiyor bilmiuyorum ama uyariyor. Bir tanesini okutmayi unutmustum, uyari verdi islemi tamamlamadi okutana kadar.

  • stavro  (27.06.19 12:18:14 ~ 12:18:53)