Taştan sehpa istiyorum

Füme ve taş. Hani böyle alacalı bulacalı bir taş deseni olur ya, ondan. Çok pahalı bir şey mi, ne dersiniz?

Kizin biri youtube'da mobilyayi boyayarak mermer gorunumu veriyordu. Oyle bir sey de yapabilirsin. Veya tas formunda folyo kaplayabilirsin, envayi cesit folyo var. Cok da zevkli yapmasi.

  • stavro  (26.06.19 13:07:57 ~ 13:08:30)
altıncı cadde ve vivense den bakabilirsiniz mermer sehpalara

maliyeti çok düşüktür, bir mermerci tanıdık varsa 300tl ye yapar
  • sameidiot  (26.06.19 13:09:16)
@stavro Ay evet taştan kastım mermer. Ama ben komple tek materyal mermer olsun istiyorum :( yani biraz sehpadan da büyük bir şey arıyorum. Tam anlatamadım. Dyi ile olmaz :(

  • perfectum  (26.06.19 13:09:55)
Pahalı olup olmadıgı konusunda birşey diyemem ancak komple taş olacaksa oldukça ağır olacaktır. Bu açıdan fonksiyonel olmayabilir.

Yada belki normal bir sehpaya taş desenli duvar kağıdı yapıştırılabilir veya şu duvarları kaplamak için (hani gerçek taş duvar efekti veren seramik gibi kare kare yapıştırdıkları) malzemelerle kaplanabilir...diyeceğim ama sanırım sonuç kötü olur, evet pek iyi bir fikir değil:)
  • scientia dux vitae certissimus  (26.06.19 13:10:24)
@scientia honeycomb yapıyor bazıları, 5mm taş pirinç ayakla baya hafif oluyor

  • sameidiot  (26.06.19 13:12:01)
@scientia Evet evet bayagi agir bisey istiyorum oyle sadece ustu mermer olmasin. Alt sutun de bayagi mermerden olsun. Ya evet ama heves ettim iste :(

  • perfectum  (26.06.19 13:12:28)
perfecto afyonda cnc ile yapıyorlar onları, yerel bi mermer firması ile işini gör
silver bu ara ucuzladı

  • sameidiot  (26.06.19 13:15:30)
Taş masa/sehpa görmedim hiç ama evet mmermer olanı gördüm. Hatırladıgım kadarıyla da ayakları metal yada sameidiot'ın dediği gibi pirinçti. Yani ayakları da mermer olan masa bulamayabilirsiniz - tahminimce zaten dayanıksız olur mermer ayak. Ama sormak lazım.

  • scientia dux vitae certissimus  (26.06.19 13:16:33)
mermerin cinsine göre fiyat değişiyor. bursa inegölde üreticisi var, ona ulaşırsan uygun fiyat alabilirsin.

  • slogan bulamadik  (26.06.19 15:06:28 ~ 15:26:50)
İnstagramda reklamı çıkardı, şöyle bir sayfa var: www.instagram.com

Siparişle istediğiniz modeli yapabilirler gibi geldi bana.
  • somethinginthewayshemoves  (26.06.19 15:24:56)
altından halı çektiğimi düşündüm, belim ağrıdı

  • ilkot  (26.06.19 15:47:26)