Düzgün üst bulamamak

Gardrobumda çok sevdiğim eteklerim ve şortlarım var ama bu alt parçalarla uydurabildiğim çok az üst parçam var. Üst almaya çıktığımda da genelde hiçbir şey beğenemeyip altlara yöneliyorum. Sonra da bu altları kombinleyebileceğim gömlek, bluz ya da başka bir üstüm yok diye söyleniyorum.

Sizde de durum böyle mi acaba? Üst alışverişlerinizi nereden yapıyorsunuz?

Ayni dertten muzdaribim.
Hele bu sene üst alisverisi yapmak cok zor. Azicik göbegim var, yeni ne alsam o göbek görünecek. Uzun tisörtler de güzel durmuyor. Artik göbegimden utanmadan kisa giyinmeyi ögrendim :D

  • chitosan  (26.06.19 11:35:33)
Tek renk basic tişört alıyorum ben sadece. O da her yerde var. Koton, h&m vs.

  • elorelia  (26.06.19 11:39:01 ~ 11:41:38)
Ben kıyafetlerimde desen sevmem. Çiçekli böcekli desenler özellikle. O yüzden sade, düz renk üstler alıyorum. Ya da üst çok canlı bir renk ama altı çok sade olabiliyor. Birkaç tane beyaz, krem tonlarında farklı yaka ve kol tipinde bluzum var mesela onlar her şeyin üstüne oluyor. Bir de alt parça alıyorsam onun üstünü kafamda kurmadan almıyorum.

Hafif kısa büstiyer tarzı üstler de şort ve yüksek bel eteklerle kullanışlı oluyor. Belirli bir yerden almıyorum, neresi denk gelirse.
  • aquarium  (26.06.19 11:57:17 ~ 11:59:51)
bende de tam tersi, aksine alt bulamiyorum ve bir suru ustum oldu, hep ayni altlarla kombin yapiyorum. yazin gerci sadece elbise giyiyorum hemen hemen. ustlerimi genelde massimo dutti, yargici, oxxo (basic tek renk bluzlar) gibi yerlerden aliyorum. massimo dutti de bir ara ozellikle cok guzel ipek tarzi kisa kollu gomlekler vardi bluz gibi de. ayrica zara'da da guzel parcalar cikiyor. genellikle ustlerim desensiz (bazi ipek tarzi gomlekler haric) ve tek renk olur. kesinlikle zimbali tasli seyler almam bu arada.

  • kassiopeia  (26.06.19 12:26:59 ~ 12:27:28)