idiotla gecenin sorusu kuşağı : Misafir olduğunuz en lüks ev??

S.B.

vaniköy oluyor sanırım, boğazda bir yalıya misafir olmuştum. tuğla yapının alt katı ofis ve açık mutfak, üst katta yaşam alanı ve çevresinde odalar şeklinde yüksek tavanlı masif ahşap zeminler vardı.

biz genelde mutfak ve ofiste takıldık, italyan ada mutfak yrrler epoksi; veranda traverten mermerdi. aksesuarlar ve yemekler şahaneydi.

müdür yer sofrasında gazete kağıdınun üstünde mi.içtiniz?

  • sameidiot  (20.06.19 22:47:43)
Couchsurfing ile Stuttgart´in en lüks semtlerinden birinde inanilmaz bir dairede kalmistim, kac misafir odasi vardi bilmiyorum. Benimkinde cok luks bir banyo ve cok rahat ve cok buyuk bir yatak vardi, klimali oda, cok sik dosenmisti her yer. Kucuk atistirmaliklara kadar her sey misafir icin dusunulmustu.

Amerikali ve cok iyi kazanan, ancak surekli seyahat ettiginden hic cevresi olmayan biriydi. Surekli CS aliyor, boyle biraz sosyallesiyordu. "Aksam ben yokum, dolapta biradan saraba her sey var, istedigini ye-ic" dediginde dolaptan Krug cikacagini tahmin etmemistim. Ben de CS´den gelenlere o gunden beri oyle diyorum, ama zaten bulacaklari sey Moëtler degil.
  • buf-e kür  (20.06.19 22:51:05 ~ 22:54:37)
varyap meridian'ın ana kulesinin (a blok) en tepesindeki eve gidip çüş demiştim. sahibi eşimin uzaktan akrabasıydı. sap işinden deli paralar kazanıyordu. adam ataşehir'de kafede otururken "dur yav cem'i ariyim bakalım napıyo hem sizle de tanıştırıyim" diyip cem yılmaz'ı falan arıyordu. bizle bir işi vardı, işi bitince bir daha görüşmedi dksajhk.

  • sir gawain  (20.06.19 22:55:40 ~ 22:57:18)
Eski sevgilimin amcasının türkbükünde villasına gitmiştik. Amca bize robdöşambrla mini barından viski ikram etti agshshdf. Evden lüks akıyordu ama hiç rahat edememiştim. Fakir her yerde fakir ahaha

  • somethinginthewayshemoves  (20.06.19 23:03:11)
annemin kuzeninin siradan bir sitede dubleks evi vardi havuzlu. bu. televizyonlari da duvar kadar.

  • batlegolas  (20.06.19 23:04:17)
yurt disinda bir üniversitede bir sinifa göz kulak oluyordum, sinifta ailesi inanilmaz nüfuzlu biri vardi. ismi soylu ünvanli biriydi zaten. bir teknik gezi ayarlanmisti ve bir kismi bu elemanin sirketinin sunumuydu.

bir saraya gittik sinifca. saray derken, bildigimiz saray. ismini cismini vermeyecegim ama sunun gibi
de.depositphotos.com

adamin ailesinin vakfina ait bir yerdi. baya baya sarap mahzenleri, kütüphaneler, sergi odalari, misafir salonlari müze gibiydi.
  • black fridayde bos kutuya talim eden adam  (20.06.19 23:20:17)
Vanikoy de arkadaşın yalisi + bir kaç hollywood yıldızının misafir edildiği taş ev.

  • kisa  (20.06.19 23:27:52)
@kisa küçük bi iskele?

  • sameidiot  (20.06.19 23:29:51)
@same
Ahşap bir iskelesi yoktu sanırım. Yapılmış olabilir.

  • kisa  (20.06.19 23:40:36)
Arkadaşımın ailesinin villası var, meşhur bi ev. Turistler gelip fotoğraf falan çekiliyor, Orasıydı sanırım gittiğim en lüks ev.

  • aquarium  (21.06.19 00:18:33 ~ 00:24:03)
Avcılar'da bi müstakil eve gitmiştik, müstakil villa aşkım orada depreşti oluştu herhalde.

  • roket adam  (21.06.19 01:12:31)