Küçükkaya-İmamoğlu görüşmesi

1-Küçükkaya imamoğluna soruları vermediyse ne verdi?

2-Aynı görüntülerde imamoğlu değil de yıldırım olsaydı imamoğlu destekçileri ne diyecekti duruma?

Küçükkaya 2 gün önce binaliden randevu aldım kendi gelmedi danışmanı geldi dedi. İmamson 3 danışmanıyla geldi 3 cümle kurdu sonra nefes cihazı kullanmak için üst kata çıktı biz 3 danışmanıyla görüştük hatta tartışma yaşadık geçmiş siyasi tavrımdan dedi.
Sanki hiç binaliyle görüşülmemiş gibi davranılması inanılmaz bir servis ediş modeli. Madem çok önem veriyordun imamson gibi kendin gelecektin sonra ağlamayacaktın.

  • bahoho  (19.06.19 14:31:09)
Bu olay da ne buyutuldu. Sanirsin yks sorulari verildi. Ki programda sorulan sorular hic de ters kose degildi. Yani ne anlamlar yuklediler. Bizim basin da agir issiZ. Siyasetciler agir issiz. Halk da oyle. İssiZ bir memleketiz vesaelam. Pazar gunu bitse de biz de su sexim ruzgarindan kurtulsak. Kurtulamadi

  • exlibris  (19.06.19 15:27:40)
Bence önceden konuşulmasında da sorularin istenmesi/verilmesinde de hiç bir problem yok. Ama yalan söylemekte çok büyük problem var. Gorustuysen görüştüm de kardeşim niye güvensizlik yaratıyorsun. Yok 2 dk yok 20 dk diyorsunuz. 45 dk otelde görüşmüşsün işte.

Imamoğlu değil de binali böyle yapmış olsaydı tepkileri az çok tahmin edebiliyorum. Ama binali de dürüst davranmazdı ona da eminim.
  • kaptan maydanoz  (19.06.19 15:42:28 ~ 15:43:15)
Kucukkaya bu canli oturumdan once programda her ikisiyle de gorusmus oldugunu söyledi zaten.
Tamamen algi operasyonu bu. Gorusme olmasa baska bir sey bulunacakti linc icin.

  • stavro  (19.06.19 16:20:58)
1. küçükkaya adaylarla buluşup şuradan buradan sorucam git görüş demişler adam ondan gitmiş.

2. aynı görüntüler binaliyede olsa bir şey olmazdı. sıkıntı yok zaten tüm çerçevesi ve sonucu belli danışıklı dövüş bu.
  • mikahakkinen  (19.06.19 16:51:37)