zengin kız - fakir erkek ilişkileri

eksisozluk.com bu entryi okuyunca yuh anasını dedim.Koç üniversitesinin rektörün kızısın.En üst düzey adamın evladısın.Okulda bir sürü yakışıklı karizmatik erkek akademisyen varken sen git güvenlik görevlisi ile evlen ! Gerçekten ne olabilir sizce ?

Açıkçası üniversite mezunu bir erkek olarak lise mezunu kızlarla bile konuşurken ya da eğitimi kötü kadınlarla konuşurken irrite oluyorum.Güzel olsa bile anca sevgili olur yada eğlenirim kafasındayım .Nasıl olur da kızı tav edip prensesi olmuş ! Bu da mı şantaj acaba ?

Evlenen rektör değil, rektörün kızı.

Edit: düzelmiş, artık gidebilirim.
  • Beherit  (17.06.19 12:36:58 ~ 12:50:41)
2. paragrafta nick duyuru uyumuyla ilgili çok ciddi referanslar var.

  • levent bilgen  (17.06.19 13:16:45)
Saçmalıyorsun ya. Sevmiştir, aşık olmuştur kadın. Sen bir de git ona sor bakalım güvenlik görevlisi diye aşağıladığın insan onun gözünde ne kadar değerli.

  • Mossy  (17.06.19 13:26:58)
burda ve pek çok başka platformda mevki, para, karizma ve benzeri peşinden gitmesinden dem vurup sürekli aşağılanan ve maddiyatçı olarak etiketlenen de yine kadınlar. şahsınızı kastetmiyorum ama, bu kadınlar napsın bu çifte standartlı, ikiyüzlü yaklaşımlardan kurtulmak için? duyuruda bile defalarca daha zengin, daha eğitimli, daha kariyerli vesaire diye başka erkek tercih eden kadınlar yerden yere az vurulmadı. eğitim olarak kendinden daha düşük bir diplomaya sahip olanı seçse kezban, kariyerli işi gücü olanı seçse kezban, kız veya bayan değil kadın dese kezban, ben premsesim taam mı dese kezban...çok gülüyorum ben ya.

  • Phoebe  (17.06.19 13:31:59 ~ 13:33:08)
ya ne kadar yokluk icindesiniz. koc uni rektoru olunca ne oluyor, siradan bir adam? kiminle evlenmeliydi kizi? cok eziksin soyleyeyim. egitimi kotu olunca eglenirmis ahaha. adam rektor oldugu icin tanei, bu kiytirik uni okudugu icin tanri. komplekslerin icin bir seyler yap

  • lilyb  (17.06.19 13:40:53)
Gonul bu belli olmaz nereye gidecegi ama paravan meslek diye bir sey de var su dunyada.

  • dunal  (17.06.19 18:00:41)
aşk bu oka da konuyor b*oka da.sonrası gelişmeler ilginç.

  • natallica  (17.06.19 18:21:27)
Güvenlik görevliliği paravan meslektir +1

Bu tip mesleklerde gelir düşüktür ancak kadın getirisi büyüktür. Baristalıkta böyle bir iş mesela. Kadınlar bu bitli tiplerle yatıp kalkıyor. Memur olsa dönüp bakmazlar. Ama baristaya ya. Sütü çalkalaıp makineden artistçe kahve çekiyor. Kadınlar etkileniyor bunlardan
  • gölgede aynı  (17.06.19 18:24:39)
sen insanları sınıflandırırsan (farkında olmasan bile) onlarda seni sınıflandırır.

  • selam  (17.06.19 21:23:58)