ankara after party

nikah sonrası gidilecek, canlı müzik veya 90'lar çalan, tercihen tunalı, gop tarafı mekan öneriniz var mı?

Eskiyeni'de Cuma- Cumartesi 90'lar tr pop çalan grup var oldukça iyi. Sonra da alt katında rave/disko tarzı eğlence oluyor. Tunalı/GOp tarafı bütçeyi yorar hem.

  • yagmurkahraman  (15.06.19 10:09:24)
aynen cuma-cumartesi eskiyeni'de ta*ak kokusu eşliğinde 90'lar pop dinleyebilirsiniz. sonra da alt katında birbiriyle yiyişen gay ve lezbiyen arkadaşları seyreylersiniz. en azından ucuz eğlence.

  • vladimirdökümov  (15.06.19 11:00:39 ~ 11:01:01)
Ahahsgshshsh eski yeni demis bi de gidin gidin kesin. Abi iyice sacmaladiniz

  • Take it away honey  (15.06.19 11:12:33)
Eskiyeni mi nakxkakcka. Incir meyhanesi eski pop şarkılardan oluşan bir playlisti var.

  • kablelvuku  (15.06.19 15:01:07)