Pdf okumalık tablet

2 bin civarı sayfalik büyük boyutlu pdf'ler okumam lazım resimli/tablolu. Oyundur, adobe programlardır falan vb beklentim yok, maksimum youtubeda video izlenecek. En azindan 4 sene gotursun istiyorum. Eski duyurulara bakindim genelde tablet olayı gereksiz bulunmuş gibi. Ne dersiniz bu niyetle alıp tableti kenara atan falan oldu mu ya da memnun olduğunuolduğunuz tablet önerisi lazım.

iPad aldım ben makale okumak için. Oldukça memnunum. Hiç de öyle bir kenara attığım olmadi. Sürekli PDFten okuma yapacaksanız pişman olmazsiniz bence.

  • Murtazaaylak  (14.06.19 19:35:04)
Tableti ilk çıktığında "cool" olduğu için alan bir kitle vardı, onlar kullanmadı kenara attı.

İhtiyaç için alan bizim gibi insanlar gayet güzel kullanıyor merak etme. Ben artık basit işler için laptopu taşımayıp tableti kullanıyorum.

Telefonum android, dosya indirme yazdırma flash'a atma vb. şeyleri ondan yapabiliyorum o yüzden basit ve efektif bir tablete ihtiyacım vardı. Adı düz ipad olan 2017 versiyonu çıktığı yıl aldım, sonraki versiyonunda kalem kullanma özelliği geldi. Pil süresi, kullanımı çok iyi. Uzun yıllar daha kullanırım.

Sd karttan dosya atma yedekleme vs işler olacaksa android şart ama android tablet çok arada kalmış bir şey o yüzden benim gibi androidci adam bile ipad aldı.

Pdf ve epub okuyorum bu arada, sıkıntı olmadı hiç. Adobe reader/apple books ile altını falan da çiziyorum.
  • nhk ni youkosu  (14.06.19 19:52:00)