reha erdem filmleri

6 filmini izledim. kosmos ve a ay'ı hiç sevmiyorum hatta nefret ediyorum diyebilirim, hayat var'da çok sıkılmıştım ama yine de etkilemişti, beş vakit, kaç para kaç ve korkuyorum anne filmleri ise baya sevdiğim filmler oldu. soru kısmına gelirsek jin, koca dünya ve şarkı söyleyen kadınlar filmlerini önerir misiniz az biraz anlatmaya çalıştığım zevkime göre? kosmos'dan sonra hep o tarz devam etmiş gibi laflar var ama belki tam da öyle değildir diye sorayım dedim.

koca dünya'yı izledim. onu da sıkıcı bulacağınızı düşünüyorum. bence hayat var ve kaç para kaç filmleri olduka iyi.

  • shezo  (13.06.19 22:25:06)
Aslinda kac para kac genel bi durum trajedisi. Imgelerin daha az oldugu filmlerden sayabiliriz. Sarki soyleyen kadinlar filminde daha cok bilincaltinin vahsi sekilde ortaya cikarildigi anlari filmlestirmis diyebilirim. Jin filmi de pkk ile bagdastirildigi icin bi sure tecrit edilmisti sanirim. Eger o acidan bakmazsaniz gayet sade denilebilir.

  • sack jparrow  (14.06.19 01:00:09)
Kendi adima cevap verecek olursam Şarki Söyleyen Kadinlar'i hic begenmedim, hatta cok sıkıldım izlerken, Koca Dunya ve Jin pek bir sey vermedi ama Hayat Var'i ve ozellikle Kosmos'u çok begenmistim, hatta Kosmos'u seyrettigimde Kars'a gitme karari almistim, o zamanlar Doğu Expresi modasi yoktu. A-ayi izlemedim, Korkuyorum Anne'yi de ucundan kiyisindan rastladikca izledim pek fikrim yok ama cok begendigim bir film diyemem, Kac Para Kac'i cok severim.

Soylediklerinize gore Sarki Soyleyen Kadinlar'i begeneceginizi dusunmem, digerlerini belki.
  •   (14.06.19 16:41:16)