ezel sorusu ***spoiler içerir***

şimdi çok övüldü diye oturdum en baştan izliyorum. anlamadığım bir sahne var.

şimdi 39. bölümde kenan ile eyşan lunaparka gidiyorlar. dayı da ali'yi gönderiyor. orası kenan'ın gizli mekanı kimse bilmez falan filan. kenan ile eyşan da konuşuyorlar buranın özelliği ne, niye geldik, ne iş falan diye.

bölümün sonunda geçmiş zamanı görüyoruz, 1971 istanbul yazıyor. lunaparkta ramiz, kenan ve selma, yerde de hayratlı yatıyor kan revan. boynundan nabzına bakıyorlar, hepsinde endişeli bir surat.

aradan 4-5 bölüm geçiyor, kenan'ın ailesinin falan ortaya çıktığı bölümler. yine geçmiş zamanı görüyoruz, bu sefer 1973 istanbul yazıyor. lunapark sahnesinin üstünden 2 sene geçmiş ama hayratlı mayratlı hala gazinonun başında.

e bu herif 1971 istanbul'da lunaparkta ölmedi mi yani? neydi o lunapark sahnesi, aradan 4-5 bölüm geçti, bir şey çıkmadı.

saçmalayıp unutturdular mı o sahneyi, yoksa daha ileride çıkacak mı o 1971'de lunapark'ta ne olduğu? meğersem hayratlı dönme dolaptan düşmüş ehehe falan mı diyecekler?

daha ileride çıkacaksa siz de spoiler vermezseniz sevinirim. sadece ortaya çıkacak veya çıkmayacak diyebilirsiniz.

Daha ileride çıkacak.

  • but that was just a dream  (11.06.19 17:36:57)
peki yılı mı yanlış yazmışlar flashback yaparken acaba? çünkü 1971 denen bölümde lunaparkta hayratlı ölmüş sanki. ama 1973 yazan bölümlerde var. sanki lunaparkta hayratlı'nın yerde yattığı sahnede 1971 değil de 1973 (veya daha sonrası bi tarih) yazacakmış da yanlış yazılmış gibi?

edit:

evet soru açmak yerine 1 saat daha izlesem görecekmişim.

ve yine evet, ilkinde tarihi 1971 diye yanlış yazmışlar, 1973 olacakmış.
  • kibritsuyu  (11.06.19 17:51:09 ~ 18:53:37)
71'de jilet ahmet ölüyor, ramiz jilet'in arabasının yanında bıçaklıyor. ilgili sahneyi atabilir misin? merak ettim, baktım da ben bulamadım.

  • not sure if serious  (11.06.19 18:59:03)
bu 39. bölümün sonu. lunaparkta neler olduğunu ilk gördüğümüz teaser sahne. 1971 yazıyor.
eksiup.com

bu 46. bölüm. lunaparkta olanları baştan sonra göreceğimiz sahne. 1973 yazıyor
eksiup.com

bu da yine 46. bölümde, o 39. bölümde gördüğümüz sahne, az öncekinin devamı.
eksiup.com
  • kibritsuyu  (11.06.19 19:10:38)