kitap gurmelerinden tavsiyeler?

Dostlar herkese iyi geceler.Uzun yıllardır doğru düzgün kitap okuma alışkanlığım yok malesef.Bir yerlerden kademeli olarak tekrar başlamak istiyorum ama tavsiyeleriniz gerekiyor.
betimleme ve öyküleme yönünden kuvvetli,insanı içine çeken,sürükleyici kitap önerilerinizi bekliyorum...

seçkin yazarlardan olabilir,kısa olması daha makbul hızlı hızlı bitirirsem daha motive olabileceğimi düşünüyorum.

güzel bir liste bekliyorum sizlerden.Şimdiden teşekkürler :)

Bilimkurgu kabul derseniz asimovdan imparatorluk serisi okuyabilirsiniz ithaki taze bastı

  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (11.06.19 01:32:39)
hocam bilimkurgu aradığım özelliklere pek uyumlu değil gibi :(

  • stillalive  (11.06.19 01:36:22)
www.kitapyurdu.com

Can yayınları özellikle önemli
  • Mirket  (11.06.19 01:39:15)
bendeki potansiyel ömer seyfettin diyet :) ama siz balzac önermişsiniz.Bakacağım kitaba epub’dan büyük ihtimal ağır bir kitaptır ama tavsiyeniz için teşekkürler bakacağım

  • stillalive  (11.06.19 01:46:38)
pardon stendhal

  • stillalive  (11.06.19 01:47:59)
Ali Teoman - Bir Garip Cindi Zümrüdüanka

Bundan daha ekşınlı, daha kalbe dokunan, daha akıcı ve daha sıcak bi kitap okumadım.
  • megalomaniac  (11.06.19 01:48:18)
O zaman değiştirdim önerimi

Beğenmezsen gelip kavga edebilirsin benimle.

www.kitapyurdu.com
  • Mirket  (11.06.19 02:00:42)
Körlük , Jose Saramago

  • sislerrr  (11.06.19 09:53:05)
Gabriel garcia marquez - kırmızı pazartesi. Hem kisa hem akici. Daha sonra yuzyillik yalnizlik okursunuz :)

  • cliffburton  (11.06.19 13:22:08)
yeni başlıyor ve akıcı kitaplar okumak istiyorsanız size Puslu kıtalar atlası ve Martin Eden’i önerebilirim sıkılmadan okuyabilirsiniz. İhsan Oktay Anar’ın diğer kitapları da sizi tatmin edecektir.

  • sabuun  (11.06.19 13:37:05)
cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.Tek tek listeme yazıyorum tavsiyelerinizi.

  • stillalive  (11.06.19 22:59:45)
ak zambaklar ülkesinde..

  • konsomatrix  (11.06.19 23:19:33)