Evlenen Eski Sevgilim Beni Unutamamış

Merhaba ekşi duyuru sakinleri... Bu aralar kafam allak bullak.

3 senedir ilişki yaşadığım kız arkadaşımla geçen sene ayrılmıştık. Ayrılık sebebi de tamamen ondan kaynaklı, instagramda başka bir erkekle flörtleşme benzeri yazışmalarını yakalamam yüzünden... Ben hiç kullanmadım instagram da kız bayağı aktif kullanıyordu. Mini etekli hafif açık güzel bir giysisi vardı. O fotoya like atmış elemanın biri. Takipleşmişler karşılıklı likelaşmışlar birsürü fotoğrafta falan. Eleman demiş şu giysiyi yeniden giyip foto paylaşsana. Benimki arka arkaya o giysiyle dışarda fotolar paylaşmaya başlamış... O aralar geceleri bana yatıyorum dedikten sonra onla gece geç saatlere kadar mesajlaşmalar falan...

Olayı farkedip yüzleşince öyle masumca yazışıyorduk arkadaş olarak, asla ciddi birşey olma olasılığı yoktu aramızda falan dedi ama içime kurt düştü, güvenim sarsıldı bir kere. Göğsümde bir boşluk oluştu geçmedi bir daha. Bir ayrılıp bir barışarak geçirdik bir süre. Beraber evlilik hayalleri kurduğumuz bir kadının başka bir erkeğe gözünün kayması ya da onun için özel fotoğraf paylaşabilmesi düşüncesini bile midem kaldırmadı. O saatten sonra kafamdan evlilik olayını sildim, çocuklarımın annesi olamaz dedim bu kadın. Birbirimizi sevmemize rağmen ayrıldık.

Ayrılırken bazı ağır laflar söyledim, sen artık evlenilecek kadın değilsin benim gözümde. Senin gözün dışarda, benimle doymazsın sen falan. Seni tanıyamamışım senelerdir vaktimi çaldın, artık o evlilik hayallerini başkalarıyla kurarsın vs söyledim birşeyler. Neyse işte bu da bana inat birkaç ay sonra sevgili buldu bir tane, bu sene mart gibi de evlenmişler.

Geçen haftalarda aradı bu kız beni. Konuştuk bir süre arkadaşça. Yaşanmışlıklardan dolayı hayatının büyük bir parçası olduğumu ve arkadaş kalmak istediğini söyledi. Ben her zaman mutlu olmasını istediğimi söyledim ama içim burkuldu evlendiği için ne yalan söyleyeyim... Kaç senemi geçirdiğim kişi başkasının eşi olarak arıyor beni. Eleman benim kadar tanımıyordur bile onu. Neyse, buluşmak istedi en son. Tereddüt etmeme rağmen kabul ettim.

Geçen hafta buluştuk. Yürürken kolumdan tutmalar falan, biraz fiziksel temaslara girmeye başladı. Sonra yavaşta koluma girdi. Ben de şimdi sokakta tanıdık biri görür, evli kadın falan diye irkildim çözdüm kolumu uzaklaştım. Birden gözleri doldu, yere çöktü ağlamaya başladı. Şok oldum bir anda... Tuttum elinden kaldırdım, geçtik kenara oturduk. Ağlaması durunca evlilik kararının yanlış olduğunu, ben evlilik ihtimalini silip attığım için sinirle acele bir karar alarak evlendiğini söyledi. Evlendiği kişi de bayağı yakışıklı efendi bir çocuk ama ona aşık olmadığını, geceleri yanında benim uyuduğumu hayal ettiğini vs. söyledi. O evde nefes alamıyorum onunla, onun yerinde sen olmalıydın, mükemmel bir hayatımız olacaktı niye bozduk falan dedi. Diyecek birşey bulamadım ben de, teselli etmek için sarıldım oturduk öyle akşama kadar vakit geçirdik. Bir yandan da evli olduğundan dolayı rahatsızlık duydum.

Bana ailelerin yaptığı düğün masrafları, akrabalara rezil olma korkusu vs. nedeniyle ayrılamadığını ama evliliği bu şekilde yürütemeyeceğini söyledi. Bana ihtiyacı varmış evliliği sürdürebilmesi ve hayatta kalabilmesi için. Ölümü bile düşünüyorum, nefes alamıyorum bu şekilde falan diyip durdu. En son dedi, eşinin sık sık şehir dışında görevlendirmeleri oluyormuş. 2 haftada bir falan 3-4 gece şehir dışına çıkıyor, o akşamları seninle beraber geçirmek istiyorum dedi. Dedim ne dediğinin farkında mısın sen?... Farkındayım ama bu şekilde yaşamayam dedi. Eşi şehir dışındayken benim evime ya da otele gelecekmiş. Hayatımda olmanı istiyorum dedi. Bu şekilde ne evli kalabilirim ne de boşanabilirim dedi. Çocuk sahibi olmayı konuşuyormuş eşi ama çocuğum olacaksa babası sen olmalısın yoksa çocuk istemiyorum ben dedi. E diyorum başkasıyla evlisin, farketmez diyor. Bu şekilde yaşayamam falan.

Ben de konuşmalar sırasında onu yavaştan unutuyorum derken hala aşık olduğumu farkettim. Ayrılırken öptü beni dudaklarımdan, karşı çıkmadım. Yaşanan öpüşmenin yasak ilişki olması biraz daha heyecanlandırdı beni... Eve gidince uyuyamadım kafam allak bullak oldu. Yatakta uzanırken onun evli olmasına rağmen otellerde buluşup seviştiğimizi düşündüm. Olayların yasak olması daha da tahrik etti beni. Yaşanan şeylerin ve bazı düşüncelerimin yanlış olduğunun farkındayım ama sanırım daha da çekici geliyor yanlış olması yüzünden. Kötü birşeyler yapmak istemiyorum ama irademe hakim olamayacağım gailba. Onu hala seviyorken ona karşı koymak çok zor geliyor. Kendime yenik düşmekten korkuyorum... Ne yapacağım bilmiyorum...

Okurken midem bulandı kardeşim. Üst üste 10 kırmızı içersin sen, midene hayran kaldım.

Ciddili cevap: koşarak uzaklaş, hiç durmadan koş ama.
  • iyi karpuz  (11.06.19 00:10:51)
Fuckbuddy ol kardeş.

  • Elduinnnn  (11.06.19 00:13:09)
Yeniler bilmez kerim kardeşimiz yaman şakacıdır.

Bu sefer biraz fazla dramatize etmişsin o yüzden inandırıcılığı kalmamış ama yine de verdim şukunu içimden.
  • Bruce  (11.06.19 00:21:40)
Ekmeksiz götür. Takılın işte, sen de amma gergin adammışsın. Avrupa’da böyle şeyler yok.

  • (s)AINT  (11.06.19 00:23:54)
Paco de lucia +1

  • WhyDoesLoveGotToBeSoSad  (11.06.19 00:30:30)
İğrençsiniz ikiniz de. Şu son fantezilerden sonra instagram boynuzlanması da oh olmuş diyorum.
Serin hikaye yorumları gerçektir umarım.

  • somethinginthewayshemoves  (11.06.19 00:33:56)
güzel film senaryosu olur. devamında kocası aşıkları yatakta basar ve üçüncü sayfa haberlerine çıkar. kader mahkumu olur yani. film değil hatta dizi daha iyi olur. bi yapımcı bulup çekelim bunu iyi para kırarız hocam.

  • scudman1  (11.06.19 00:39:40)
caps or it didn't happen

  • ilkot  (11.06.19 01:10:43)
panpa konulu porno mu bu ya !? Başlığı da şu olsun. What can be better than revenge for stupid slutty ex girlfriend?

  • '  (11.06.19 01:25:47)
kore dizisi mi bu

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (11.06.19 01:25:56)
Hikayede senin hiçbir fonksiyonun yok nerdeyse. Sürekli kız bişeyler yapmış-istemiş ve sen de öylece beklemiş ya da onaylamışsın.
Gerçek hayatta böyle olmaz, bu yüzden beğenmedim.

  • megalomaniac  (11.06.19 01:26:17)
Boğaz manzaralı büyük bi ağacın olduğu bi yerde yavaş çekimde birbirinize doğru koşup sarıldığınız bi sahne de var mı?

  • Mirket  (11.06.19 01:26:18)
İlk iki üç paragraf güzel gidiyordu, inandırıcıydı. Okuyucuyu avucunun içine aldı. Buluşma konusundan itibaren kurgu inandırıcılığını yitirdi ve artık satırları atlayarak bitirmeye çalıştım. Gerçeklik bağlamından kopmadan yazmaya çalışırsan hepimiz için daha iyi olur. Kolay gelsin.

  • anarsika  (11.06.19 01:52:58)
  • Elduinnnn  (11.06.19 02:03:20)
Hikaye serin. Ama olsun beğendim. Günlük hayatta yaşanmayacak şey değil.
Böyle kızlara kaşar denir dostlar. Gördüğünüz yerde koşarak uzaklaşın.

  • adwokat  (11.06.19 09:01:04)
Cool story bro.

Evli kadindan neden uzak durulmasi gerekirmis ki zaten, evli oldugundan olabilir mi?
  • baldan kaymak  (11.06.19 09:40:56)
that happened

  • charlotte blanc  (11.06.19 11:34:19 ~ 11:34:34)
"Tereddüt etmeme rağmen kabul ettim"ve "Yaşanan öpüşmenin yasak ilişki olması biraz daha heyecanlandırdı beni" demişsiniz ya, hah onun hayatında siz varken yine de o elemana yazmasından bir farkı yok bunların. eski kız arkadaşınızın eşi bu iletişimi yakalasa burda sizce tek suçlu eski kız arkadaşınız mı? sizin iradenize hakim olamayacağım galiba deme lüksünüz var ama o başkasıyla yazıştığı, flört ettiği için tu kaka evlenmeye uygun değil artık. biraz düşünün, kendinize ben neyi savunuyordum, şu an ne yapıyorum, neden bu çelişkileri yaşıyorum, kendi değerlerimi bir sorgulamalı mıyım, tek taraflı mı yaklaştım/yaklaşıyorum, çifte standart mı var bu yaklaşımımda sorularını sorun.

ve evet bu arada cool story valla.
  • Phoebe  (11.06.19 16:20:32)
Bunun sonu ya hapiste ya da mezarda biter, ciddiyim. Aklınızı başınıza alın.

  • false pretension  (12.06.19 01:48:52)
Son paragraf hiç uymamış üstte yazdıklarınla. Anlattıklarına iyi ki inanmadım yoksa insanlığa inancım biraz daha sarsılacaktı.

  • ex animo  (13.06.19 00:07:30)