erdoğanın en büyük oğlu

ben bu arkadaşı niye bugün öğrendim? sanki çok gizemli bir şey keşfetmişim gibi oldu. internette bilgi falan da bulamadım. siz ne biliyorsunuz?

90'ların sonuna doğru bir sanatçıyı arabası ile ezip öldürmüş ve ceza almamıştı.

  • candide  (01.06.19 18:22:58)
Silivri güneşe rağmen serin esiyor.

  • iyi karpuz  (01.06.19 18:28:56)
Küfürbaz, babasını ve yaşam tarzını belki de hiç sevmeyen fakat babası sebebiyle oldukça zengin, katil bir tip. Medyada bahsi geçmez hiç, bilmemen normal.

  • hatun  (01.06.19 18:53:54)
Ben de sonradan duydum hiç gündeme çıkmıyo belki de ailesine uzak biridir

  • photo85  (01.06.19 19:01:23)
gemicik alan buydu işte. sevim tanyürek cinayeti var, o yüzden arka planda tutuluyor. yoksa imam hatipli, asker kaçağı, islamcı bir tip o da babası gibi.

  • slhmlr  (01.06.19 19:50:14)
düyanın her yerinde türk var.
nasıl gözlerden uzak olabiliyor anlamıyorum.
tanınmasın diye estetik mi yaptılar nedir.
  • prizmatik  (01.06.19 19:52:33)
@hatun +1

Bir de bu tape'ler çıktığında bunun da yurtdışında bir sevgilisiyle olan telefon görüşmeleri vardı. Kıza da şiddet uyguluyor deniliyordu. Senin de baban her daim milletin yatak odasıyla, mahremiyle ilgili yorum yapsa ama sen gidip tam tersi bir yaşam sürsen, seni de ailen saklar.
  • chitosan  (02.06.19 13:18:42)