Melodic techno sete öneriler

Selamlar sevgili duyurucular bi yil kadar bi süredir dj/prodüksiyonla ilgileniyorum, yaptiğim son sete dair tüm yorum ve önerilerinizi paylaşip yardimda bulunursaniz çok sevinirim ^^

soundcloud.com

melodiler gayet tatlı, dinliyorum şuanda da. sadece biraz daha yüksek bpm isterdim ben. kolaylıklar.

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (30.05.19 22:36:05)
open.spotify.com
Bunlar olur mu?

Bu arada seti begendim. Dinlerim diye soundcloud app'i indirdim ve bunu listeye ekledim:)
  • stavro  (30.05.19 22:47:44)
güzel olmuş bpm de müzikaliteye uygun,geçişler de şık,klavye akorlarını sen mi tuşe ettin yoksa preset mi?

p.s. hala dinliyorum 14:14
  • natallica  (30.05.19 23:00:18)
@tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz

126bpmden yukari pek gitmiyorum ne kendim dinlerken nede bi yerde çalarken o yüzden arşiv ağirliğimda bu yönde, yorumların için teşekkürler:)

@stavro

beğenmene sevindim,yorumlarin için teşekkürler:)

@natallica

deckte çalmadim program üstünde her parçanin geçiş ve akorlarini kendim ayarladim preset değiller. Deckte kaydetsem daha güzel ve smooth bi set olurdu büyük ihtimalle. bu şekilde geçişlere müdahele ve anlık duydugun üstünden denge sağlaman daha zor.

beğenmene sevindim:)

@belki lazim olur

teşekkürler :)
  • berginyonbaenre  (30.05.19 23:04:03 ~ 23:10:31)
Bravo.gayet guzel.

  • belki lazim olur  (30.05.19 23:05:54)
Bu arada clapler cok fazla onde, house degil ki bu.

  • belki lazim olur  (30.05.19 23:11:18)
@belki lazim olur

house değil zaten melodic techno parçalar technonun aksine bu türde high ve clap bolca var. örnek parçalarin için teşekkür ederim kafamdaki genreye uyan bi kaç tane olsada onlari değerlendiricem:)

@fade out lines

teşekkürler tavsiye için ^^
  • berginyonbaenre  (31.05.19 01:17:41)
Gayet güzel.
Dinlerken aklıma gelen birkaç geçiş;
open.spotify.com -1.21-
open.spotify.com
open.spotify.com -5.10-
arkadaşımla beraber seçerken bu tarz etniklerden araya serpiştirince mükemmel oluyor.
open.spotify.com
open.spotify.com -0.30- en sevdiğim.
open.spotify.com
bunu anlatamadım bile.
  • caffeinecontent  (24.08.19 13:47:54)