cuma aksami istanbul havaalanina ulasim

malum kutlu tatil haftasi basliyor cuma gunu. gece 2deki ucaga besiktas'tan kendi aracimizla ulasmak icin kacta yola cikmaliyiz acaba? trafigin nasil olacagini ongoremiyorum. mantikli olan nedir sizce? bi de havalaninin buyuklugu malum, dis hatlar icin 3 saat onceden orada olsak yeterli olur mu ki?

Ben mesai cikisi koyulurdum yola.

  • baldan kaymak  (29.05.19 19:50:53)
Üç saat önce orada olman overkill olur. Kalkıştan 2 saat öncesi iyidir. Yol için de Google a bakın işte. Yolda trafik hasdal’dan bağlanınca olur bir süre. Otoparka bırakacaksanız bir 15dk da onun için eklemekte fayda var.

  • catch the arrow  (29.05.19 19:55:54)
Pazar günü uçuş yaptım istanbul havalimani'ndan; havalimani çok büyükmüş korkusundan üç bucuk saat önce ordaydim; 20 dakika içinde valizimi verdim, gümrükten geçtim. Kalan 3 saatte de duty free gezip, kahve içtim. Bayram zamanını bilemem ama normal zamanda hiç o kadar erken gitmeye gerek yok. Havalimani buyuk evet ama yürüme mesafesi ile ilgili bir sorun yaşamadım açıkçası.

  • fraise  (29.05.19 20:55:04)
gece 2 deki ucaga en gec 1 de bagaj verebilirsin, dolayisiyla en gec 00.30 gibi limanda olman lazim, limanin acemisi olmani otopark vs meselesini yurume ivir zivirini katarsak yerinde olsan 21/22 arasi bi saatte cikarim, hatta mumkunse 21 de..
kafan rahat olsun, stres yasama, varsin biraz dolas pasaporttan sonra, zaten avm gibi..

  • alttaraf  (29.05.19 20:57:58)