6 gundur yasadigim tuhaf kaval kemigi hassasiyeti ve evham

selam herkese pazartesi gunu dizi izlerken sol kaval kemigimin dize yakin ufak bir bolgesinde huylanma hissi gelip gitmeye basladi ara ara basta kafaya takmadim.

fakat zaten asiri ehvamli ve anksiyeteli biri olarak dun asiro kafaya taktim,

ya kanser olduydam diye. ve yemekten icmekten kesildim. tartida 3 4 gunde bir kilo iki kilo arasi kayip gordum ama dune kadar istah sorunum yoktu. dun ve bugun kendimi tam anlamiyla bok gibi hissediyorum ve hic birsey yiyip icmek istemiyorum. biraksalar aglayacagim o derece.

bu kemigin yzerine parmagimla bastirinca bahsettigim bolgede hassasiyet, huylanma hissi var. bugun gecen gunlerdeki kadar kendi kendine olma olayi birzz azaldi ama aklimi oraya takinca yine basliyor.

yarin ortopediste mi gideyim napayim?

bir de 12 gun oncesine kadar vucut gelistirme yapiyor ve kilo veriyordum,

squat yani halterle 65kg cokup kalkiyordum. ama eger o yuzden olduysa neden spor zamaninda degil de 12 gun sonra basladi ya da bir hafta sonra.

mesela suan elimle iyice bastirip bastirip duruyorum ve o huylanma sabit kaliyor boyle olunca.

kafayi yemek uzereyim. agri yok, halsizlik yok..
dunden baslayan asiri korku anksiyete, istahsizlik var.

fikriniz var mi?

Hocam ne fikrimiz olabilir ki? Ortopedistten önce psikiyatriye gidin bence. Huylanma hissi var diye kansere kadar yürümek nedir?

  • denizgonen  (26.05.19 18:02:18)
Önce psikiyatri sonra ortopediste gerek kalmayacak zaten. Korkulacak bişey olduğunu sanmıyorum

  • takıl yani takmıyo belli  (26.05.19 18:35:22)
Hocam bunlar kanser belirtisi, hemen doktora gidin

  • cicicik  (26.05.19 23:06:47)
@cicikli ciddi misin? bugun bacagim daha iyi sanki ve istahimda duzelme var gibi... korkutma lutfen

  • sahipsiz  (27.05.19 09:38:02)
Korkuttum ;) hastalık hastası olma. Hiç bir şeyin yok.

  • cicicik  (27.05.19 11:10:39)