sosyal medyada neler paylaşıyorsunuz?

şiir, siyasi paylaşım, gittiğiniz yerler v.s? ben uzun süredir bir şey paylaşmıyorum öncesinde karikatür ve sözlükten yaran facebook durum güncellemeleri, bazen de çocuk tecavüzleri, şule çet cinayeti gibi olaylara olan kızgınlığımı belirten şeyler paylaşırdım?

ekşi duyuru ve whatsapp da 3-4 kişi haricinden sosyal medya kullanımım yok.

bişeyleri sakladığım yok fakat bana cazip gelmiyor

foto çekersem instagramda değil, daha profesyonel foto paylaşım sitelerinde paylaşmak isterim mesela.
  • Fodera  (25.05.19 16:37:23 ~ 16:37:31)
Twitter'da siyasi, İnstagram postlarında kendimi paylaşıyorum. Seviyorum fotoğraf çekilmeyi. İnstagram hikayelerinde ise gittiğim yerleri.. Mesela geçen Yuvakimyon rum lisesine gittim sergi nedeniyle açmışlar içini çok atmosferik bir yerdi. Bu hafta full İstanbul gezisi yaptım valla onları çekip attım.

  • eazy  (25.05.19 16:54:56)
Hiçbir şey paylaşmıyorum. Bundan bir altı-yedi yıl önce arada bir haber vs. paylaşırdım, bıraktım.

  • lolita  (25.05.19 16:55:31)
Hiç bir şey paylaşmıyorum

  • veritaslibertas  (25.05.19 17:07:06)
ara sıra instagram'da aptal saptal storyler paylaşmak dışında hiç bir şey paylaşmıyorum. biraz stalk biraz takip ettiğim bir kaç hatun kişisi harici alakam yok.

  • scudman1  (25.05.19 18:26:13)
Hiçbirşey.

  • [GODDARD]  (26.05.19 00:45:50)
Twitter'da genelde kafa dağıtmak için takılıyorum ama paylaştığım şeyler genelde ruh halimi yansıttığını düşündüğüm alıntılardan oluşuyor.

Instagram'da birkaç ayda bir paylaşım yapıyorum. Sürekli fotoğraf çekinmiyorum çünkü. Daha doğrusu "Arkadaşlarım da bunu görsün" diyeceğim güzel anlar yaşamıyorum pek.

Facebook'ta artık takılmıyorum her ne kadar hesabımı silmesem de.
  • m e b  (26.05.19 04:04:13)