Bylock

Bunu kullanan insanın masum olma ihtimali nedir? Bir insan bu uygulamayı başka hangi amaçla kullanabilir?

bylock kullananın masum olma ihtimali yok.

  • entryden sarfinazar  (23.05.19 22:34:51)
google play'de olmayan bir uygulama diye hatırlıyorum çok emin değilim ama google play'e hiç girmedi ise bile, arkadaşı kullandığı için kullanan insanlar vardır illaki, yada merak edip indiren. masum olanı da vardır yani içlerinde. google play'de olan bir uygulama ise %100 masum olan bir sürü insan vardır.

gerçi tshirt giydi diye bile fetöcü oldu insanlar, dayak yediler, itham edildiler vs.
  • selam  (23.05.19 22:35:14)
bylock public bir uygulama değil. indirebilmek için gerekli izinlere sahip olman gerekiyor, bir yerden bir şekilde temin etmen gerekiyor. yani tesadüfen indirme gibi bir ihtimalin yok.

  • dismainpula  (23.05.19 22:41:19)
izin filan gerekmiyor 8 ay civarı google play de ücretsiz olarak mevcuttu. tabi özellikle-bunlara ait olduğunu bilerek indiren var ve indirmeyen var.

cahillik baki kalmaz arkadaşlar tuncay beşikçi nin açıklamalarına bakın. morbeyin uygulamalarına bakın. ahaber izleyen insanlar gibi olmayın.

eğer mit çok başarılı birşekilde bu programı hacklediyse nerede mesajlar, nerede içerikler, yargıtay ceza genel kurulu bile ak partinin baskısına rağmen pes etti beraat verilmesine olanak sağlayan kararı çıkardı.
  • fistikthecat  (23.05.19 22:59:35)
program ilk mayıs 2014 civarı çıkıyor ocak 2015 e kadar ücretsiz olarak google play den indirilebiliyor. sonrasında flash tan birinin vermesi gerekiyor.
ayrıca fetö başka programlara (pusula, namaz, müzik gibi programlar var morbeyin listesi diye aratın çıkıyor) kaynak kod gizlemiş, bu programları indirenler tuzağa düşmüş.

  • yeahbutso  (23.05.19 23:01:54)
masum olma ihtimali yok. program markette 5-6 ay kaldi dendigi gibi sonra marketten kaldirildi. hadi diyelim birsekilde internetten apk'sina ulastin, hesap acabilmek icin sistemde olan birisinin referans olmasi gerekiyor. sifirtan hesap olusturamiyorsun.

  • crucio  (24.05.19 01:01:13)
sistemde birinin referans olmasına gerek yok. birini eklemek için kullanıcı kodunu eklemeye gerek var.

  • fistikthecat  (29.05.19 03:56:06)