ufak tefek hediyeler

merhaba, kız arkadaşım için büyük bir kutunun içine ufak tefek hediyeler doldurmayı düşünüyorum. ilk aklınıza gelen öneriler neler olur?

normal bir gün için mi özel gün için mi? özel gün içinse olmaz, artık çok klişe oldu bu. yok normal zaman, içimden geldi diyorsan; kitap, fotoğrafınızın olduğu kitap ayracı, kar küresi biblo, seviyorsa lego figürler...

  • elorelia  (23.05.19 10:11:22)
bu liseli işleri halen bitmedi mi yav, yapmayınız

  • vladimirdökümov  (23.05.19 10:13:14)
nelerden hoşlandıgına bağlı.
benım kız arkadasım kucuk salak eğlenceli şeylerden hoşlanıyordu. "yoyo" "balık tutma oyunu" falan gibi.

  • kitik  (23.05.19 10:15:23)
bebeklik dönemi için emzik, çocukluk dönemi için defter, ergenlik dönemi için orkid, yetişkinlik dönemi için kolye-bileklik doldur kutuya ver. yanında olamadığım günler için özür dilerim de.

bu hediyeye burun kıvıracak kıza da çok bel bağlama. maddiyat peşindedir o.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (23.05.19 10:44:01)
benim kafayı sukulentlere takmam itibari ile aklıma ilk gelen sukulent seti olurdu.

eğer alacaksan n11'de özen çiçekçilik var, oradan al,30 çeşitten fazla aldım hepsi birbirinden güzel ve gerçekten büyüktü.
  • Fodera  (23.05.19 11:26:14)
corap, origami, kodama biblosu, toka, isikli ayakkabi bagcigi, sifali tas, rozet, bulmaca kitabi, bardak alti, kalem, defter, fistik ezmesi, oje, kolonya, keciboynuzu

  • jimicik  (23.05.19 12:05:23)
@yazar yazmaz bu hediyeye burun kıvırmayacak kız var mıdır emzik ne allahını seversen ya? Orkid ne orkid? Saçma sapan.

Minik müzik kutularından olabilir. Sevimli bir kalem, küpe, fular ya da bandana (hangisini daha sık kullanıyorsa), yüzük, çikolata

edit: ya da cupcake, kendin yaptığın origami bir figür, ilgisi olan bir konu hakkında hazırlanmış kitapçıklardan www.sakipsabancimuzesi.org mesela şöyle şeyler. senin ona yakıştıracağın renk oje

aklıma geldikçe editleyeceğim
  • Mossy  (23.05.19 14:24:04 ~ 24.05.19 03:28:11)
muzik kutusu <3 kutuyu mutuyu bosverin muzik kutusu alin bi tane guzel. asil buna dusmeyecek kiz yoktur bence.

  • aydonno  (23.05.19 21:39:03)
@yazar yazmaz yazan yazar hahha
kutunun içine ufak tefek şeylerden başka bir şey düşünsen daha iyi olabilir. bana da liseli işi gibi geldi.

  • Topalordek  (26.05.19 16:26:14)