medikal/kozmetik urun ve gida barkodu tarayan uygulama

arkadasim yuka diye bir uygulama bulmus iphone icin. kremlerin filan barkodlarini okutuyor ve uygulama iceriginin iyi olup olmadigini gosteriyor. sadece krem diil tabi kozmetik urunler ve hatta gida urunlerinin bazilari icin de sonuc veriyor. ne var ki sadece fransizca ve sadece iphone icin. bunun benzeri android uygulamasi olmamasi ihtimali bana cok sacma geldi ama biraz arastirdigimda tam olarak o uygulama gibi bisi bulamadim. acaba ben mi bulamadim diye size bi sorayim dedim. var midir bunun gibi bildiginiz uygulama? birkac tanesini indirip denedim ama pek verim alamadim (barkodu okuttugunda cogu seyi bulamadi filan). bulabilsek cok guzel olmaz miydi? bence olurdu :)

edit: benim aradigim uygulama asil kozmetik ve medikal urunler icin, gida sadece olsa iyi olur kategorisinde. gida dedektifini inceledim ama benim aradigimla hemen hemen hic ilgisi yokmus.

gıda dedektifi

  • dismainpula  (21.05.19 19:23:17)