Duyuru hesabına ekşi sözlükten bağımsız girebilmek mümkün mü?

Malumunuz teknik nedenlerden dolayı duyuruya 5 günden fazla login olamadık ekşi sözlükten geldiğimiz için, yeni bir hesap açmadan mevcut ekşi sözlük duyuru hesabımıza doğrudan duyuru üzerinden login olma şansımız yok mu? Duyuru geliştiricileri buna bir çözüm bulamaz mı? Yarın bir gün sözlük yönetimi ile kavga etseniz hesaplarımız uçup gidecek çünkü.

değil.

  • tepedeki psychedelic adam  (21.05.19 13:32:53)
aynı bilgilerle burada şu an için login olamıyorsunuz compumaster ne düşünüyor bilmiyorum. bunu çözbilecek kişi compumaster. her ne kadar eski hesabımı açmadığı için kendisine çok kırgın olsam da bu böyle yani.

tabi compumaster'ın yapmış olduğu hata yüzünden girememişsiniz hani hedef göstermek gibi de olmasın hahaha

neyse eskiden burada üye alımı kapalıydı, yardım kuruluşlarına bağış yapıp compu'ya mail attığınızda size bir hesap yaratıyordu.

gel gelelim uzun süredir üye alımı açık, aslında çok büyük bir problem görmüyorum ben.

bu fırsattan istifade yedek hesabınızı alın dursun.

ayrıca duyurunun çalışmadığı zamanlar da oluyor, o zaman da beta üzerinden giriyoruz, hayır hayır balık olan beta değil şu.

beta.eksiduyuru.com

şahsi görüşümü sorarsan eğer (24 0cak 2008 saat 04:00dan beri buradayım) ekşi sözlükten gelenlerin buranın kalitesini ciddi oranda düşürdüğünü düşünüyordum derken üye alımı açıldı, artık pek umursamıyorum. ben compunun yerinde olsam sitenin tepesine benim heykelimi yaptırırdım ama sanattan çok anladığını düşünmüyorum.
  • Fodera  (21.05.19 13:35:09 ~ 13:42:24)
Doğrudan giriş yapamıyorsun. Dediğin gibi bir sorun olursa ne olacağı muallakta. Bence aynı nickle bir duyuru hesabı al, kullanmasan bile sözlük hesabıyla giriş yapamadığında yedekte bulunsun..

  • iwasbornonamountainside  (21.05.19 13:40:34)
Olmuyor diyen yanılıyor. Mesela geçen seferki sözlük üzerinden girmenin mümkün olmadığı kesintide, @kobuzchu kiz giriyordu. Sözlük üzerinden gelmiyordu. Bir duyuruda kendisi de söylemişti.

www.eksiduyuru.com
  • windowsguvenlikduvari  (21.05.19 13:46:27)
@windowsguvenlikduvari, iyi de site sahibinden torpilliyim demiş.

var mı sizde torpil, kız kaçıran, havai fişek, roket moket?
  • Fodera  (21.05.19 13:49:46 ~ 13:49:58)
@Fodera

Fodera, olmuyor diyenler yanılıyor derken demek istediğim bunun olanaklı olduğu. Yani olabiliyor. Olmuşu var. Bir olgu var ortada. Soruyu soran, olma şansımız yok mu demiş. Ben de bunun olduğunu söyledim, bildiğim kadarıyla. Ha, yok teknik olarak mümkün değildir o kadar kişiyi tek tek buraya almak falan, onu anlarım. Belki başka bir yöntem uygulanmıştır bunu da anlarım. Ben bunları bilemem.
  • windowsguvenlikduvari  (21.05.19 14:02:06)
Selam, benim durumum başka, sözlük hesabım tamamen kapalı benim. Sözlükte @kobuzchu kiz diye bir kullanıcı yok yıllardır. Moderatör olduğum dönemde sözlük hesabımı kapattığım halde moderasyona devam edebilmem için bir çözüm üretilmişti, sonra da compu sağ olsun, öyle devam ettirdi hesabımı.

İşin teknik kısmını bilmediğim için ben yorum yapamıyorum o konuda.
  • kobuzchu kiz  (21.05.19 14:05:02)
Ben uye olsam da o uyelik bilgileriyle giremiyorum sonra :( bu da ayri bi problem.

  • kuehles blondes  (21.05.19 14:09:15)
Sözlük logininin çevresinden dolaşmak tabii ki mümkün teknik olarak. Ama "sözlükten gelen kullanici" taniminin çevresinden dolaşan herhangi bir sistem sozlukle duyuru arasındaki anlaşmaya aykırı. Yani sözlük hesabınızla girişi sadece sözlük üzerinden yapabilirsiniz. Bunu ben değiştirirsem sözlük subethadan çıkarır duyuruyu.

  • compumaster  (21.05.19 15:20:37)