Sırt çantası önerisi? Thule mi Samsonite mi?

Kaliteli bir sırt çantası almak istiyorum. Yıllardır Nike'ın bir modelini kullanıyorum fakat artık ağzı yüzü kaydı.

Taşınacaklar; 15 inch macbook pro, eskiz defteri, kitap, bez kalem kutusu, şarjlar, bazı zamanlar wd hard disk belki ek olarak ipad proi gözlük, anahtar gibi ıvır zıvır. Hatta arada yemeğimi falan da koyabilsem harika olur.Londra'ya taşınacağım için yağmur konusunda beni yarı yolda bırakmaması gerekiyor. Şık olmasını istiyorum. Bütçe sınırı yok. Üst segmentte bu iki marka çıktı karşıma. Alıp yıllarca kullanayım istiyorum. Zaten aldım mı kullanıyorum 5-10 sene.

Model ve marka önerirseniz çok sevinirim.

Bende 9 senedir Adidas var. Hiçbir şey olmadı. Lastikleri bile gevşemedi. Tabii aynı model kalmış mıdır bu zamana, sanmıyorum.
Şu resimdeki (üzerindeki kiri dikkate almayın:)
eksiup.com
  • deadwampir  (21.05.19 10:14:12)
shop.samsonite.com

Bu modeli kullaniyorum memnunum baya. (Laptop gozu siki kavramasi ve laptopun icerde oynamamasi icin biraz dar. Eski tip laptoplar zor girip cikiyor ama macbooklar tam oturuyor.)
Onde harddisk sd kart gozu de var fermuarli.

Disardaki en ustteki goze de pasaport sigiyor.

Sirt kismi air oldugu icin uzun sureli kullanimda terleme yapmiyor.

El tutacagi cok kaliteli. Tasirken yormuyor eli acitmiyor.

Malzeme kalitesi cok iyi. Evladiyelik gibi duruyor.
  • bambaleyo  (21.05.19 10:22:51 ~ 10:33:53)
orta gözün yandan tamamen açılabilmesiyle şunu tercih ediyorum ben. her şey sığıyor içerisine. tatillerde de kullanabilirsiniz. sırt desteği ve gizli cep de tatillerde faydalı. özel laptop ve tablet bölmesi de mevcut.

www.caselogic.com

daha spor bir model isterseniz de şu:

www.caselogic.com
  • givemesomesubstance  (21.05.19 10:26:22 ~ 10:27:36)
samsonite sırt çantası var, turuncu/açık kahverengi kombinasyonda bişey. 5 yıldır kullanıyorum. yeri geliyor yüzmeden sonra içinde 2 gün ıslak şort, terlik, havlu, bone bekliyor. yeri geliyor iş yerindeki 15 kiloluk tıka basa erzağı taşıyor, bana mısın demedi. fermuarının tek bir cırtı bir tutarsızlık bile yapmadı. rengi solmadı. kulpları incelmedi, yumuşaklık gitmedi.

  • onemoremile  (21.05.19 10:27:12)
kesinlikle thule. iki tane var bende çok memnunum. bir seneyi geçti en ufak bir sıkıntı olmadı. ben bunun 13 olanını kullanıyorum.

www.thule.com

sana da bu model uyar diye düşünüyorum.

www.thule.com

artıları. çok sağlam, sırt kısmı ve askılar rahat, ve çok hafif.
  • delidir yakalayin  (21.05.19 10:58:55 ~ 11:01:36)
yemekte salça, çantada samsonite. paranın satın alabileceği en iyi çantaları samsonite üretiyor

  • vladimirdökümov  (21.05.19 10:59:54)
gönüllü marka elçisiyim galiba çanta konusunda.
american tourister, samsonite'ın alt markası. daha doğrusu rakibiymiş, çok büyüyünce samsonite "hooop ben parayı basiyim aliyim seni" demiş.
www.desa.com.tr
yağmura karşı koruma olarak kendi yağmurluğu var çantanın. hayli hayli yetiyor.
  • dunga  (21.05.19 11:11:47)
Samsonite :)

Sırtınızı da ağırtmıyor ama içleri biraz dar oluyor, yemek sığar mı bilmiyorum, kuruyemiş falan atarsınız.
  • damba  (21.05.19 11:27:08)
Madem Londra’ya gidiyosunuz samsonite almayın çok daha sik ve sağlam markalar var orada satılan.

  • Mcfly  (21.05.19 12:36:49)
londra'ya tasiniyorsaniz oradan alin +1 outletler, indirimler vs. ile bence turkiye'den daha ucuza gelir. ogrenciyseniz ve taksit yaptiracaksaniz baska tabii.

  • songforsomeone  (21.05.19 12:42:04)
Param cok, şık bir sey alayim diyorsan; TUMI

  • brkylmz  (21.05.19 13:34:07 ~ 13:34:49)