Kalp çarpıntım 2 aydır geçmiyor.

Kardiyolojiye gittim. Efor, ekg ve kan testi yaptırdım. Doktor kalbinde hiçbir sıkıntı yok strestendir diyor. Bu olaylardan sonra çayı, kahveyi ve sigarayı da çok azalttım ama çarpıntım 2 aydır geçmek bilmiyor. Bazen günde 1-2 saat aralıksız devam ediyor. Uyku ve yemek düzenim tamamen bozuldu bu illetten dolayı. 2 ayda fark edilir derecede kilo kaybı yaşadım. Bu tarz bir sıkıntı yaşayıp üstesinden gelen var mı aranızda?

nick hastalık uyumu olabilir mi sendeki?

  • hasmetizm  (20.05.19 11:48:50)
yakın zamanda sigarayı bıraktın mı?
yakın zamanda hiit tarzı spor yapmaya başladın mı?
Benim de bi süre çarpıntı olayım olmuştu doktor aynı şeyleri söyledi ve ritm düzenleyici bi ilaç vermişti 1-2 ay kullan sonra düzelirsin demişti. daha sonrasında düzeldi gibi ara ara bi yokluyor ama çok hatırlatmıyor kendini. çok fazla dinleme kendini kafaya taktıkça daha fazla artacak kendimden biliyorum.
  • suwat  (20.05.19 12:04:43)
dahiliyeye git

  • dismainpula  (20.05.19 12:11:51)
@hasmetizm belki de olabilir. Doktor panik atak ya da anksiyete olabilir demişti. Ama net bir şey söylemedi. Psikiyatriste de yönlendirmedi.

  • her seye atarlanan adam  (20.05.19 12:26:10)
Anksiyete bozukluğu çarpıntı yapar. Tedavide sabah akşam yarım dideral verilir. Bende çok işe yaramıştı dideral. Doktora danışıp kullanabilirsin.

  • japon askeri  (20.05.19 13:20:21)
kahveyi sigarayi cok azaltman ise yaramaz. Tamamen birakman lazim. Beslenme cok onemli.Kafein'den uzak durman lazim.

  • tezek  (20.05.19 14:58:26)