ne mezuniyete, ne kep atmaya, ne yemin törenine gitmeyi istemiyorum.

Lisede de aynısı olmuştu, gitmemiştim kepe. Boş ve saçma geliyor bana bu tarz işler ya. tek ben miyim?
not: asosyal değilim.

Burada onaylanma beklediğine göre asosyalsin

  • mariposa  (17.05.19 21:48:29)
@mariposa , çevremde herkes çok heyecanlı yaklaşıyorlar, bayağı uğraşıyorlar falan anlamıyorum. ona istinaden açmıştım.

  • stan  (17.05.19 21:52:04)
Ben de gitmedim asosyal değilsin

  • photo85  (17.05.19 21:53:36)
Ben de gitmedim. Hiç pişmanlık duymadım.

  • lafıolmaz  (17.05.19 21:55:20)
ben de gitmemiştim, asosyalim. bir de sinir oluyordum.

  • bonanza  (17.05.19 21:55:38 ~ 21:56:32)
herkes yapıyor diye yapmak zorunda değilsin. gitmedim hiçbirisine. sırf bunun için bin liraya elbise, takım alan arkadaşlarım oldu. akıl fikir diledim hepsine.

  • bahoho  (17.05.19 22:06:34)
ben de gitmeyecektim ama son dakikada fikir değiştirdim. 1 sene oldu ve şimdi diyorum ki iyi ki de gitmişim. 10 tane üniversite bitirseniz de o hissi hayatta 1 kere yaşıyorsunuz, bence gidin. hem arkadaşlarınızla anılarınız ve fotoğraflarınız olur hem de aileniz katılır, onları gururlandırırsınız ki eminim onlar da katılmanızı çokça isterler.

  • tabirimekruh  (17.05.19 22:10:36)
Gitmedim. Gereksiz. Ailen ta memleketten kalkıp gelecek, gereksiz masraf. Belki bir daha kolay kolay giymeyeceğin bir takım elbise alacaksın, gereksiz masraf. Neden? Kep fırlatıcaz, instaya foto atıcaz diye. Yav geciniz bu işleri. Hatıra istiyoran bulursun bi fotoğrafçı çektirirsin özel olarak. Anı olarak kalır. O ortamı çekmenin manası yok. Bi de millet dünyanın en büyük olayıymış gibi hazırlanmıyor mu, g.tümle gülüyorum. Ülen 2k maaşla işe girsen havalara uçacaksın, yüzbinlerce mezundan yalnızca bir tanesisin. Ne farkın var. Neyse uzadı. Gereksiz.

  • adwokat  (18.05.19 00:30:14)