Ercan Kesal hakkinda..

Yozgat blues'da izledim ilkkez kendisini, biraz oncede "bir zamanlar anadoluda " da karsilastim. Yozgat blues i izleyene kadar ciddi bi on yargin vardi Cukur dizisinden dolayi. Cukur u izledim mi hayir? O da onyargi gerci neyse.
Boyle ust duzey kalileti oyuncular sizce de boyle patlamali catlamali populer dizilerde kalitelerine leke surmuyolar mi? Ben oyle hissediyorum en azindan. Mesela para sanirim.
Ahkam felan kesmiyorum bu arada sadece hissettiklerimi yaziyor sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.

Yurtiçi ve yurtdışında söylediklerini dikkate alan kişi sayısı yok denecek kadar az. Kalite diye tabir ettiğin şey kişi de mevcutsa çok kişi tarafından takip edilen projelerde olması kalitesini zaten etkilemez. Hayat kısa imkan varken çoğu fırsatı değerlendirmek lazım. Kategorize edip yaşamları sınırlandırmamak lazım. Tabi ki büyük farklılıkları demiyorum

  • intihar etsem de kendime gelsem  (05.05.19 14:30:55)
Bi de ercan kesal doktor sanirim ve hastane sahibi diye biliyorum, para icin degil de is hosuna gitmistir belki

  • euteamo  (05.05.19 14:46:06)
benzer düşüncelere sahiptim çok önceleri ben de. ancak artık şöyle bakıyorum. kaliteli kişiler bulundukları yapıma da kalite katıyorlar. yapım giderek kalitesizleşmeye başladıkça içinden çıkması gerektiği zamanı bilmesi önemli sadece.
ercan kesal harikadır bence mesela. isterse çok salak bir dizide oynamış olsun (çukur için demiyorum) bu durum beni etkilemez mesela. çünkü destek amaçlı-hatır amaçlı bile kendi çizigisinde olmayan bir şeye dahil olabilir. - bence bu da değerli bir şey-

öte yandan da oyuncuların cogu en iyi parayı tv yapımlarından kazanıyor. nbc ya da zeki zaten düşük bütçeli film yapıyor ve sanmıyorum oyuncularına cok iyi para verebildiklerini ya da böyle dertleri olduklarını

adamın kendisini ve belki sonra para kaygısı duymadan işler yapma8tiyatro vs) ihtimalini finanse etmesi gerekiyor. bundan oynamıştır ve haksız da değil.
  • blacksky  (05.05.19 14:50:12)
Bütün çocukluğum boyunca kitabevi açma hayali kurdum ama ilk iş olarak kozmetik işi yaptım ve ondan kazandığım parayla kitabevi açtım.cok kazanmadim kitabevinden ama mutlu oldum hayalimi yasadim. Direk kitabevi açmaya ve sadece onu yapmaya calissaydim muhtemelen gecinemezdim ve hayalim travmama dönüşurdu.tekrar başka bir hayalimin peşine de dusemezdim.

Sonuçta bu adam hastane sahibi iyi bir doktorken hayali olan oyunculuk ve senaristliği yapıyor.birileri kalitesiz buluyor diye hayalini yaşamayı kisitlamiyor.dizi kalitesinde bile kendisi işini kendi payını kaliteli bir şekilde yapıyor.ustelik bu sektöre 40 indan sonra girip çok başarılı olmuş biri. Bize sadece saygı duymak düşer
  • zargana75  (05.05.19 15:03:56)
sokakta oktay kaynarca'yı görenler de aha süleyman çakır geldi diyor. ne yazık ki böyle de bir şey var. bir karakteri, birine giydirdik mi o adam için zor oluyor.

o yüzden varsın oynasın.
  • blue eyes white dragon  (05.05.19 16:16:05)